Dwuskładnikowy klej cementowy VHCT...
Dwuskładnikowy klej cementowy VHCT...
Dwuskładnikowy klej cementowy VHCT TOP 1 typu C2FTES2

Dwuskładnikowy klej cementowy VHCT TOP 1 typu C2FTES2

Wysokoelastyczny, dwuskładnikowy klej typu C2FTES2, do betonu architektonicznego, do płytkowych okładzin ceramicznych i z kamienia naturalnego.

Dwuskładnikowy klej cementowy do płytek o podwyższonych parametrach, szybkowiążący, o zmniejszonym spływie, wydłużonym czasie otwartym, wysoko odkształcalny C2FTES2. Do przyklejania płytek z betonu architektonicznego, kamienia naturalnego, ceramicznych, gresowych, płytek o dużych gabarytach.

Produkt dostępny
Produkt dostępny na zamówienie
175,00 zł
Brutto

Dostępne warianty:

Opis

PRZEZNACZENIE:

Do przyklejania płyt z betonu architektonicznego dużych formatów do powierzchni 0,72 m2 i grubości min 2 cm,  lub powierzchni max. 0,5 m2 i grubości od 1,5 cm  do 2 cm, elementów z kamienia naturalnego, płytek ceramicznych,  gresowych, itp., także o dużych rozmiarach. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Elewacje: do mocowania płyt betonowych oraz z kamienia naturalnego do 0,5 m2/ szt., do wysokości 3 m. Na ścianach, podłogach, tarasach, także na podłożach innych niż mineralne. Do wykonywania okładzin w basenach. W szczególności do użycia:w miejscach o dużym nasileniu ruchu pieszego (budynki publiczne, obiekty wielkopowierzchniowe, itp.),do przyklejania płytek lub naprawy powierzchni wyłożonych ceramiką (baseny, zakłady przemysłowe, chłodnie gabarytowe w przetwórstwie spożywczym, itp.).  Na balkonach, ogrodzeniach i tarasach narażonych na zmienne warunki atmosferyczne;pod okładziny na podłogach ogrzewanych.

Szczegóły produktu

Waga
20 kg
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym, wietrzonym pomieszczeniu, w oryginalnie zamkniętych opakowaniach, nie mniej niż 12 miesięcy od daty produkcji
Opakowanie
"A" Conect TOP 1 worek 15,5 kg
"B" Conect TOP 1 karnister 4,5 l
Okres przydatności
12 miesięcy
Wydajność
od ok. 2,5 kg/m2 do ok. 5 kg/m2 zależnie od rodzaju płyt i grubości warstwy kleju
Reakcja na ogień
Klasa F
Czas wiązania
3h
Odporność na temperaturę
od -30˚C do 90˚C
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
C2FTES2

Załączniki

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy
Product added to compare.

Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).