Bez obaw o zapakowanie Twojej przesyłki

Dbamy, by nasze tapety dotarły do Ciebie bez najmniejszego uszczerbku

Tapety to produkt bardzo wrażliwy na uszkodzenia. Łatwo je zgnieść, zagiąć czy zalać. Mamy na to sposób – znaleźliśmy własne 3Z, dzięki którym możecie Państwo być spokojni o to, że wybrane rolki tapet bez żadnych uchybień rozwiną swój urok na Waszych ścianach. Każde zamówienie jest dla nas równie ważne, dlatego je:

·        zabezpieczymy, używając folii i miękkich wypełniaczy;

·        zapakujemy w twarde kartonowe opakowanie;

·        zostawimy na pięć minut do ponownego sprawdzenia, czy przesyłka opuści 4wall.pl w stu procentach bezpieczna

Nasze 3Z i Wasze zadowolenie z zakupu to absolutne priorytety, dlatego jesteśmy pewni, że każde zamówienie wychodzi od nas całkowicie zabezpieczone. Gdyby jednak opakowanie zdradzało objawy uszkodzenia, bardzo prosimy o sprawdzenie jego zawartości w obecności kuriera i sporządzenie protokołu reklamacyjnego, najlepiej z dołączonymi zdjęciami. 

dpd.jpg

Bez niedomówień w kwestii terminu wysyłki i dostarczenia

Kompletujemy zamówienie najszybciej, jak to możliwe

Współpracujemy z najbardziej renomowanymi wytwórcami tapet i galanterii z papieru na świecie, a w naszym katalogu oferujemy także ekskluzywne kolekcje. Dlatego nie każdy wzór znajdzie się w naszym magazynie w wymaganej ilości. Większość tapet dotrze do Państwa w terminie nie dłuższym niż 5 dni roboczych. Jeśli potrzeba na to więcej czasu, poinformujemy o planowanym terminie dostawy telefonicznie. 

W specjalnych przypadkach termin dostawy zamówionych przez nas kolekcji może się wydłużyć o kilka dni. Nasi partnerzy realizują je priorytetowo – gdy tapety trafią do nas, od razu przygotowujemy przesyłkę dla Klienta. Zawsze informujemy o przewidywanych i nieprzewidzianych okolicznościach, kontaktując się bezpośrednio z zainteresowanymi osobami.

Graham&Brown

CRISTINA MASI

GALERIE

HOLDEN

VERSACE

1 -2 dni robocze 6 - 8 dni roboczych 5 - 7 dni roboczych   5 - 7 dni roboczych 6 - 8 dni roboczych

Bez problemów z płatnościami

Ułatwiamy rozliczenie – zrób to tak, jak wolisz

Niektórzy z nas doceniają bezproblemowe korzystanie z mobilnej bankowości, inni wolą otrzymać przesyłkę przed zapłatą. Cenimy i jednych, i drugich Klientów, dlatego proponujemy dwa sposoby płatności za zamówione towary:

·        online – przelewem elektronicznym lub kartą kredytową/płatniczą

·        za pobraniem w momencie dostarczenia przesyłki

Niezależnie od sposobu płatności nie pobieramy żadnych dodatkowych kosztów związanych z operacjami płatniczymi.

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).