Akcesoria montażowe

175,00 zł
Wysokoelastyczny, dwuskładnikowy klej typu C2FTES2, do betonu architektonicznego, do płytkowych okładzin ceramicznych i z kamienia naturalnego. Dwuskładnikowy klej cementowy do płytek o podwyższonych parametrach, szybkowiążący, o zmniejszonym spływie, wydłużonym czasie otwartym, wysoko odkształcalny C2FTES2. Do przyklejania płytek z betonu...
Akcesoria montażowe

Klej cementowy VHCT-SILVER typu C2TE

C2FTES2
115,00 zł
Cienkowarstwowa, wysokoelastyczna zaprawa klejąca do betonu architektonicznego i kamienia naturalnego.
Akcesoria montażowe

Klej polimerowy VHCT CONCRETE CONNECT

VHCTTOP1
46,00 zł
Profesjonalny klej montażowy do betonu architektonicznego Do cienkowarstwowego (gr. do 10 mm) przyklejania  płyt z betonu architektonicznego i kamienia naturalnego na wszystkich rodzajach powierzchni ściennych i podłogowych wewnątrz i na zewnątrz (za wyjątkiem tynku gipsowego).
Akcesoria montażowe

PERFECT GRUNT VHCT / głęboko penetrujący

VHCTTOP1
45,00 zł
Profesjonalny wodorozcieńczalny, bezrozpuszczalnikowy grunt oparty na bazie zwiększonej ilości wodnej dyspersji żywic syntetycznych. Wnikający do  wnętrza porów  w materiałach i po odparowaniu wody osadzający na powierzchni ich ścianek suchą pozostałość.
Produkt dodany do listy
Product added to compare.

Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).