Dywany zielone

Trudno o bardziej naturalny, prawdziwy i energetyczny kolor, jak zielony. Kojarzy się z nadzieją, świeżością i dzikością przyrody. Dlatego też zielone dywany są tak chętnie wybierane do wnętrz zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Mnogość odcieni tego koloru zadowoli zarówno tych poszukujących dywanu, który intensywnie ożywi i ociepli wnętrze, jak i tych, którzy wolą lekkość, delikatność i ponadczasowość. Zielone dywany mogą być zarówno jednokolorowe, jak i zdobione kolorowymi wstawkami czy atrakcyjnymi wzorami, pasującymi zarówno do salonu, jak i gabinetu czy sypialni. Zielone dywany mają w sobie ogromny potencjał aranżacyjny i choć kolor jest niezwykle popularny i ponadczasowy, z pewnością będą wyglądały oryginalnie i nadadzą wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Pokazano 1-27 z 27 pozycji

Zielony dywan – naturalnie elegancki

Zielony dywan ożywi i ociepli wnętrze, szczególnie jeśli będzie w mocniejszym kolorze – butelkowym czy kojarzącym się z roślinnością. Świetnie sprawdzi się na dużych przestrzeniach, które chce się wizualnie uczynić bardziej przytulnymi oraz w minimalistycznych wnętrzach, których ład i ascetyzm chce się nieco przełamać, wprowadzając naturalny, żywiołowy kolor, który będzie ciekawie kontrastującym, centralnym punktem pomieszczenia. Barwy pastelowe, miętowe czy pistacjowe są z kolei delikatniejsze, z nieco chłodniejszymi nutami, stąd też idealnie sprawdzą się w mocno nasłonecznionych pomieszczeniach, które orzeźwią i nadadzą im delikatności. Zielony dywan może mieć również odcienie pośrednie – khaki, szałwiowy czy oliwkowy, które z kolei są stonowane i bardzo eleganckie, doskonałe do wnętrz w stylu glamour i dodatków w odcieniach złota czy srebra. Jednocześnie nadal wyglądają naturalnie i tak, by nadać wnętrzu przytulności.

Nowoczesne zielone dywany

Zielony dywan będzie pasował do każdego pomieszczenia. Można zdecydować się na jednokolorowy model, prosty, klasyczny i ponadczasowy, a można nieco zaszaleć i skusić się na wersję wzorzystą, zdobioną dodatkowymi kolorami czy wzorami inspirowanymi naturą, czy abstrakcjami. Taki model z pewnością nada wnętrzu jeszcze większej dynamiki, a przy tym będzie niezwykle dekoracyjny. Zielone dywany pięknie prezentują się we wnętrzu, w którym nie brakuje roślinności – wówczas tworzy się klimat, który sprzyja regeneracji i efektywnemu wypoczynkowi, a także atrakcyjną, pełną życia i energii aranżację.

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania