Dywany czerwone

Czerwień to odważny, niezwykle energetyczny kolor, który jak żaden inny ożywia wnętrze i dodaje mu niebanalnego charakteru. Dlatego poszukując oryginalnego dywanu, warto zwrócić uwagę na czerwone dywany, zarówno jednokolorowe, jak i wzorzyste, w różnych odcieniach tego pięknego koloru. Czerwone dywany nadadzą wnętrzu dynamiki, a także wpłyną na nastrój osób, które w nim przebywają – czerwień pobudza wyobraźnię i kreatywność, więc nie ma mowy, by aranżacja była nudna. Ponadto, czerwony dywan, poza tym, że jest niezbędnym dodatkiem na chłodnej podłodze, będzie również wspaniałą, niemalże artystyczną dekoracją, szczególnie, jeśli wykorzysta się go w minimalistycznym wnętrzu. Zdecydowanie warto eksperymentować – efekt aranżacji z czerwonym dywanem będzie robił wrażenie.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Czerwony dywan – połączenie szaleństwa i elegancji

Trzeba mieć odwagę, by kupić czerwony dywan – z pewnością wiele osób właśnie to usłyszy, ponieważ czerwień jest kolorem bardzo intensywnym, mocnym i charakternym. Ale właśnie o to chodzi, by elementy wystroju wnętrza miały w sobie to COŚ. Czerwony dywan doskonale pasuje do wnętrz w stylu minimalistycznym, bardzo jasnych i mocno nasłonecznionych. Ułożony na jasnej podłodze, w towarzystwie białych lub jasnych mebli z połyskiem sprawi, że wnętrze nabierze wyrazu i odrobiny ciepła. Warto również taki dywan wykorzystać w kuchni lub jadalni – czerwony kolor pobudza bowiem smak i kulinarną kreatywność, więc z pewnością doskonale wpłynie na nastrój podczas gotowania. Jeśli zaś chodzi o dziecięce czy młodzieżowe pokoje – czerwony dywan może ciekawie ożywiać pomieszczenie, zwłaszcza, jeśli będą w nim królowały tak modne ostatnio pastele i szarości.

Jaki czerwony dywan wybrać?

Na myśl o czerwonym dywanie od razu przychodzi skojarzenie z długim, prostym czerwonym dywanem, po którym przechadzają się gwiazdy. I rzeczywiście, klasyczny jednokolorowy czerwony dywan jest wystarczający, by wprowadzić do pomieszczenia energię i dynamikę. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach, w których nie stroni się od dodatków – wówczas nie będzie z nimi konkurował, a jedynie podkreśli oryginalność aranżacji. Do prostych wnętrz, w których panuje ład i powściągliwość, pięknie pasują wzorzyste czerwone dywany, bardziej dynamiczne i awangardowe. Niezależnie od tego, którą opcję się wybierze, można mieć pewność, że taka dekoracja będzie wyjątkowo ciekawa.

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania