Tapety do łazienki

Zmywalne tapety do łazienki? Teraz to możliwe!

Poniższa kolekcja tapet łazienkowych została opracowana przez nasz dział ds. produktu, aby umożliwić oraz zapewnić wybór tapet ściennych, które w 100% nadają się do twojej łazienki. Wszystkie przedstawione poniżej wzory wyróżniają się wysoką klasą odporności na zmywanie, wodę, różnice temperatur oraz nadmierną wilgoć. Zmywalność tapet łazienkowych zawdzięczamy warstwie winylu, którym są pokryte. 

Tapeta do łazienki - 3D, kafelki? Liczba wzorów nieograniczona!

Chcesz stworzyć idealną ścianę z tapetą do łazienki? Wydawałoby się, że to nic prostszego, jednak sprawa komplikuje się jeżeli zdamy sobie sprawę z ilości możliwości, które dają nam tapety ścienne! Dysponujemy ogromną gamą tapet do łazienki - od wzorów 3D, imitację kafelek i desek przez tapety strukturalne, wzory geometryczne, loftowe czy eleganckie pasy w wielu niezwykłych kolorach, które pozwolą stworzyć naprawdę relaksującą i zapierającą dech w piersiach przestrzeń łazienki. Miłego przeglądania!

Dlaczego tapety w łazience?

Odpowiedź jest prosta. Tapety łazienkowe to świetna alternatywa dla płytek w łazience. Jest to rozwiązanie dużo mniej kosztowne, a zarazem bardzo funkcjonalne. Wszystkie tapety łazienkowe, które przedstawiamy Państwu poniżej są pokryte warstwą winylu, która czyni je zmywalnymi oraz odpornymi na warunki jakie panują w łazience. Dodatkowym atutem winylu jest połyskująca powierzchnia, która zwiększa optycznie pomieszczenie - w tym przypadku łazienkę.

Tapety do łazienki • Największy wybór wzorów • Sklep z tapetami ✓

Tapety do łazienki Jest 1102 produktów.

Aktywne filtry