Panele ścienne 3D

Panele 3D to aranżacyjny hit! Wprowadzają do wnętrza niepowtarzalny klimat, optycznie go powiększając i nadając mu intrygującej głębi. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo efektowne panele 3D wykonane z wzmacnianego gipsowego kompozytu od renomowanego producenta - firmy Dunes, laureata wielu  nagród i wyróżnień. Dzięki nim stworzysz nietuzinkową przestrzeń w swoim domu.

Płyty betonowe 3D, od pewnego czasu stają się coraz bardziej popularne. Dokonując remontu, czy po prostu odświeżenia aranżacji często  decydujemy się na nowoczesne, surowe wnętrza. Panele betonowe 3D idealnie się w takie wnętrza wpisują. Będą także ciekawym dodatkiem klasycznych wnętrz, sprawdzą się również w aranżacjach typu glamour.

Nowoczesne, nietuzinkowe dekory

Elegancja tkwi w prostocie, jest to prawda uniwersalna, znana od dawna, lecz niezmiennie aktualna. Panele betonowe  3D urzekają w swej prostocie, dają także wiele możliwości aranżacji. Płyty betonowe 3D mogą stanowić centralny punkt wystroju wnętrza, będąc dekorem fragmentu ściany, albo ozdabiać ją całą. Płyty możemy wykorzystać także jako elementy dekoracyjne np. w schodach.

Aktywne filtry