Tapety na korytarz

Korytarz to zazwyczaj niewielka część naszego domu w którym nie spędzamy dużo swojego czasu, jednak przemieszczając się mamy z nim styczność. Wykorzystaj to! To niewielkie, zazwyczaj podłużne pomieszczenie które możemy zaaranżować tapetą. Są wzory, które niezwykle nam się podobają, jednak nie mamy odwagi ich wykorzystać - to tutaj możemy pozwolić sobie na wzór tapety, której boimy się spróbować gdzieś indziej. Poniższa gama tapet dedykowanych na korytarz obejmuje wzory od delikatnych i subtelnych przez propozycje bardzo śmiałe, czasem zwariowane, którymi można wyrazić swoją osobowość! To doskonały sposób na wyrażenie siebie, swoich zainteresowań czy pasji. To właśnie korytarz może stać się "sceną" oraz "wizytówką"  stylu twojego domu czy mieszkania. 

Korytarz - zmywalne propozycje tapet, które odmienią twoje wnętrze!

Kategoria tapet dedykowanych na korytarz została stworzona, aby dać nieograniczony wybór przy projektowaniu owego pomieszczenia. Niezwykła różnorodność kolorówwzorów oraz materiałów z których wykonane są tapety daje potencjał stworzenia czegoś niezwykłego. Jeśli chodzi o wybór odpowiedniej tapety jedyną rzeczą, która nas ogranicza jest układ korytarza.  Odpowiednio dobrany kolor oraz wzór tapety mogą zniwelować niekorzystny układ pomieszczeń. Oto kilka naszych porad jak dobrać odpowiednią tapetę ścienną do twojego korytarza!

Wąski, ciemny i krótki -tapeta z jasnym wzorem będzie idealna

Aby rozświetlić korytarz należy wybrać jedną z trzech opcji - optycznie go rozszerzyć, rozciągnąć lub rozjaśnić. Odpowiednia tapeta może zrobić to za Ciebie. Na korytarz tego typu zaleca się stosować tapety w jasnych, ciepłych barwach, które zbyt mocno nie kontrastują. Wzór - bez względu na to czy tapeta będzie glamour3D w ornamenty czy kwiaty, powinniśmy wybrać małe, gęstsze wzory.

Duży, pojemny korytarz - duży wzór na tapecie sprawdzi się idealnie!

Obszerny korytarz daje nam bardzo wiele możliwości. Najlepiej sprawdzi się tutaj tapeta z dużym barwnym, przyciągającym wzrok wzorem 3D lub ornamentem. Dobrym pomysłem będą również wzory barwne oraz takie, które ze sobą kontrastują. 

Tapeta może obniży/podwyższy twój sufit

Do optycznego korygowanie wysokości korytarza idealnie nada się tapeta. Wysokie sufity mogą czasami dawać efekt nie do końca przyjemny. Można to "oszukać" tworząc dwóch obszarów na ścianie. Na niskiej wysokości ściany możemy zastosować tapetę jednokolorową o nietuzinkowej strukturze, a wyższą część ściany możemy przystroić tapetą z motywem. Aby nasz korytarz wyglądał na niższy wystarczy zastosować tapety z pionowym, powtarzającym się wzorem lub tapetę w pasy. Powodzenia!

Tapety na korytarz • Duży wybór wzorów! Odmień swój korytarz z 4wall!

Tapety na korytarz Jest 1612 produktów.

Aktywne filtry