PERFECT GRUNT VHCT / głęboko penetrujący
  PERFECT GRUNT VHCT / głęboko penetrujący
  PERFECT GRUNT VHCT / głęboko penetrujący

  PERFECT GRUNT VHCT / głęboko penetrujący

  Profesjonalny wodorozcieńczalny, bezrozpuszczalnikowy grunt oparty na bazie zwiększonej ilości wodnej dyspersji żywic syntetycznych. Wnikający do  wnętrza porów  w materiałach i po odparowaniu wody osadzający na powierzchni ich ścianek suchą pozostałość.

  Produkt dostępny
  Produkt dostępny na zamówienie
  45,00 zł
  Brutto

  Dostępne warianty:

  Opis

  PRZEZNACZNIE

  Do gruntowania nasiąkliwych, mineralnych podłoży budowlanych wewnątrz i na zewnątrz budynków. W szczególności do podłoży wykonanych z tynków cementowo-wapiennych, betonu, cegły, a także chłonących tynków i innych materiałów porowatych wykazujących potrzebę gruntowania w celu: polepszenia przyczepności, wydłużenia czasu otwartego zmniejszenia zużycia jednostkowego nakładanego materiału zapewnienie właściwego wiązania kleju zmniejszenia i wyrównania wodochłonności podłoża lekkiego wzmocnienia wytrzymałości powierzchni usunięcia zjawisk pylenia i osypywania się (piaszczenia, kredowania) powierzchni; czasowego zabezpieczenia przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych.

  Szczegóły produktu

  Kolor
  Bezbarwny
  Opakowanie
  Butelka 2l
  Okres przydatności
  12 miesięcy
  Wydajność
  od ok. 0,05 l/m2 do ok. 0,20 l/m2, zależnie od rodzaju i chłonności podłoża
  Gwarancja
  24 miesiące (gwarancja producenta)
  VHCTTOP1

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  3 innych produktów w tej samej kategorii:

  Produkt dodany do listy
  Produkt dodany do porównania

  Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).