PERFECT GRUNT VHCT / głęboko penetrujący
PERFECT GRUNT VHCT / głęboko penetrujący
PERFECT GRUNT VHCT / głęboko penetrujący

PERFECT GRUNT VHCT / głęboko penetrujący

Profesjonalny wodorozcieńczalny, bezrozpuszczalnikowy grunt oparty na bazie zwiększonej ilości wodnej dyspersji żywic syntetycznych. Wnikający do  wnętrza porów  w materiałach i po odparowaniu wody osadzający na powierzchni ich ścianek suchą pozostałość.

Produkt na zamówienie
Produkt na zamówienie
45,00 zł
Brutto

Dostępne warianty:

Opis

PRZEZNACZNIE

Do gruntowania nasiąkliwych, mineralnych podłoży budowlanych wewnątrz i na zewnątrz budynków. W szczególności do podłoży wykonanych z tynków cementowo-wapiennych, betonu, cegły, a także chłonących tynków i innych materiałów porowatych wykazujących potrzebę gruntowania w celu: polepszenia przyczepności, wydłużenia czasu otwartego zmniejszenia zużycia jednostkowego nakładanego materiału zapewnienie właściwego wiązania kleju zmniejszenia i wyrównania wodochłonności podłoża lekkiego wzmocnienia wytrzymałości powierzchni usunięcia zjawisk pylenia i osypywania się (piaszczenia, kredowania) powierzchni; czasowego zabezpieczenia przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych.

Szczegóły produktu

Kolor
Bezbarwny
Opakowanie
Butelka 2l
Okres przydatności
12 miesięcy
Wydajność
od ok. 0,05 l/m2 do ok. 0,20 l/m2, zależnie od rodzaju i chłonności podłoża
VHCTTOP1

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy
Product added to compare.

Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).