Stripes & Damasks 2

Kolekcja Stripes & Damasks 2 stanowi mieszaninę styli nowoczesnych i klasycznych, przez co idealnie sprawdzi się w wielu współczesnych aranżacjach wnętrz. Bogata paleta dostępnych barw stanowi niezwykle modne, ale też ponadczasowe połączenia kolorystyczne, dzięki czemu tapety z tej kolekcji zachwycać będą przez długi czas, stale pozostając w trendach. 

Motywy przewodnie kolekcji Stripes & Damasks 2

W kolekcji wyróżnić można dwa dominujące motywy, są to typowe pasy w różnych kolorach i szerokościach, jak i bardzo klasyczne, powtarzalne wzory roślinnych ornamentów. Te niebanalne zestawienie sprawia, że cała kolekcja stanowi swoisty hołd tradycyjnej architektury wnętrz, z jednoczesnym wzbogaceniem dobrze znanych wzorów o nowoczesny styl. 

Tapety w pasy z kolekcji Stripes & Damasks 2

Wśród wzorów z motywem pasów, z kolekcji Stripes & Damasks 2, znaleźć można zarówno bardzo proste i nowoczesne formy, charakteryzujące się biało-kolorową, równomierną kompozycją, jak i bardziej złożone zestawienia, wzbogacone o kilka barw. W zależności od konkretnego wzoru, otrzymany efekt może stanowić bardzo minimalistyczną lub wręcz obfitą kompozycję, dlatego tapety te idealnie sprawdzą się w wielu stylach. 

Tapety w ornamenty z kolekcji Stripes & Damasks 2

Drugą część kolekcji Stripes & Damasks 2 stanowią propozycję, nawiązujące swoimi wzorami do adamaszku, który jako motyw przewodni, od wielu lat króluje w domach na całym świecie. Przede wszystkim wzór ten cechuje niezwykła elegancja, nadająca wręcz ekskluzywny wyraz pomieszczeniu, a przy tym ma coś w sobie z niezwykle popularnego stylu vintage. Na bogate wzory, składają się motywy roślinne, powtarzające się cyklicznie, przez co dają wrażenie mozaiki. 

Kolorystyka kolekcji Stripes & Damasks 2

Kolorystyka kolekcji Stripes & Damasks 2 jest niezwykle wszechstronna, wychodząca na przeciw zarówno współczesnym trendom, jak i ponadczasowym rozwiązaniom. Wśród licznych modeli, znaleźć można stonowane propozycje, w kolorach ziemi bądź w bladych błękitach. Nie brakuje także odważniejszych propozycji, takich jak róże czy czerwienie, a dla zwolenników dużych kontrastów, znajdą się zestawienia bieli i czerni, zarówno w wersji w pasy, jak i ornamentalnej. 

 

Pokazano 1-36 z 83 pozycji

Umiejętna aranżacja przestrzeni mieszkalnych sprawia, że wnętrza prezentują się atrakcyjnie, modnie i gustownie, zachęcając do spędzania w nich każdej wolnej chwili i ciesząc oko właścicieli. Odpowiednie meble i dodatki tworzą klimat i styl danego pomieszczenia, ale to ściany przykuwają uwagę, stając się przysłowiową wisienką na torcie. Dlatego warto poświęcić nieco więcej uwagi i troski na ich wystrój, by cieszyć się zjawiskowym efektem, jaki powstanie w wyniku tak przemyślanych działań.

Inny wymiar ścian

Ściany okryte pięknymi, efektownymi tapetami zawsze przykuwają wzrok i uwagę gości, więc warto zdecydować się na taki sposób dekoracji salonu czy sypialni. Kolekcja Stripes Damasks II to wyjątkowo atrakcyjne, pełne uroku i wdzięku tapety, łączące w sobie styl klasyczny z nowoczesnym. Zwolennicy dużych wyraźnych wzorów nie poczują się rozczarowani tymi tapetami, bowiem kolekcja oferuje przepiękne, jakże szykowne i eleganckie ornamenty, wspaniale odnajdujące się we wnętrzach tradycyjnie urządzonych ,jak i tych zaaranżowanych z nowoczesnym duchem. Stripes Damasks II wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom wszystkich klientów, nie tylko tylko kochających wielkie wzory. W tejże kolekcji można znaleźć także subtelne i delikatne tapety z niewielkimi wzorami, w jasnej, pastelowej tonacji. Błyszczące, odbijające światło tychże tapet doskonale znajdzie zastosowanie w salonach nowoczesnych, cudownie zdobiąc ich ściany. Miłośnicy wszelkiego rodzaju pasów, pasków i paseczków także odnajdą w kolekcji Stripes Damasks II odpowiednią tapetę dla swoich pomieszczeń. Szerokie, wyraziste pasy czy drobne i bardzo subtelne paseczki, będą fantastycznie zdobić ściany sypialni lub pokoju dziennego, podkreślając ich urok i nieprzeciętny klimat. Bogata kolorytyka i staranność oraz dbałość o detale i szczegóły tychże tapet usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów, gwarantując im radość i zadowolenie z zakupu. Kolekcją tapet Stripes Damasks II gwarantuje udaną i zachwycającą stylizację pomieszczenia, więc bez wahania można po nią sięgać, by cieszyć się oryginalnym i szalenie atrakcyjnym designem, jaki zapewniają.

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania