Szara tapeta w zwierzęta 90662
Nowoczesne tapety tropikalne
Tapeta 90662 Holden z kolrkcji Kaleidoscope
Różowa tapeta nowoczesna w stylu tropikalnym do kobiecego wnętrza
Szara tapeta w zwierzęta 90662
Nowoczesne tapety tropikalne
Tapeta 90662 Holden z kolrkcji Kaleidoscope
Różowa tapeta nowoczesna w stylu tropikalnym do kobiecego wnętrza
Szara tapeta w zwierzęta 90662
Szara tapeta w zwierzęta 90662 Nowoczesne tapety tropikalne Tapeta 90662 Holden z kolrkcji Kaleidoscope Różowa tapeta nowoczesna w stylu tropikalnym do kobiecego wnętrza

Różowa tapeta w stylu tropikalnym 90662

Nowoczesna tapeta 90662

Tapeta 90662 oferuje prawdziwe bogactwo kształtów i kolorów. Bogata w detale ornamentyka tworzy na ścianie gęstą od form fakturę przestrzeni. Głębokie, kontrastujące kolory w połączeniu z wyrafinowanymi formami wzoru o przesunięciu 64/32 cm przypominają, że natura wcale nie musi inspirować jedynie melancholijnymi pejzażami.

Produkt na zamówienie
Dostawa: za 5-10 dni u Ciebie!
249,00 zł
Brutto

Dostępne warianty:

Opis

Tapeta ścienna 90662 Holden - Sklep z tapetami 4wall.pl! Soczysta siła wyrazu z mocą pobudzenia

Fizelinowa struktura i efektowne wzornictwo to gwarancja oryginalnego zdobienia ścian, zwłaszcza w miejscach odwiedzanych przez licznych gości. Inne motywy z kolekcji pozwolą wydobyć z niej nastrój pełen wigoru. Ożywiona kontrastem tapeta wprowadzi do wnętrza powiększoną dawkę witalności. Wzory z kolekcji Kaleidoscope wywierają duże wrażenie na miłośnikach wyrazistych wnętrz. Niektóre z nich przyciągają wzrok oryginalnym zestawieniem żywych kolorów i motywami pochodzącymi wprost z nieokiełzanej natury. Inne zwracają uwagę geometrycznym rytmem w wyrazistej palecie barw. Łączy je dynamiczny charakter oraz kilka arkuszy, które mają w sobie i jedno, i drugie. To znakomity pomysł do zabawy konwencjami i zaplanowania kilku wzorów w jednym pomieszczeniu. W efekcie powstanie nowoczesny wystrój z gwarancją braku monotonii.

POZNAJ KOLEKCJĘ KALEIDOSCOPE

Szczegóły produktu

Wzór
Orientalne, etniczne
Tropikalne, egzotyczne
Kolor
Fioletowy
Różowy
Materiał
Flizelinowa
Przesunięcie wzoru
32 cm
Rozmiar ± 5%
10m x 53cm
Kolekcja
Kaleidoscope
Kraj pochodzenia
Belgia
90662

Załączniki

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy
Product added to compare.

Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).