Tapeta dziecięca 100114
tapeta w motyle
Różowa tapeta w motylki do pokoju dziewczynki
dziewczęca tapeta w motyle
Tapeta do pokoju dziecięcego Kids@Home 100114
Tapeta dziecięca 100114
tapeta w motyle
Różowa tapeta w motylki do pokoju dziewczynki
dziewczęca tapeta w motyle
Tapeta do pokoju dziecięcego Kids@Home 100114
Tapeta dziecięca 100114
Tapeta dziecięca 100114 tapeta w motyle Różowa tapeta w motylki do pokoju dziewczynki dziewczęca tapeta w motyle Tapeta do pokoju dziecięcego Kids@Home 100114

Dziecięca tapeta do pokoju dziewczynki w motyle 100114

Dziecięca tapeta do pokoju dziewczynki w motyle 100114 - Ściany pełne dziecięcej wyobraźni

Tapeta 100114 została stworzona z myślą o najmłodszym pokoleniu, i to w taki sposób, że może dopasować się do każdej grupy wiekowej. Zaskakująca gra wzorów pochodzi z naturalnych obserwacji i wykorzystuje to, co dzieci zapamiętuj najbardziej – rytmiczność obrazu. Spotykają się na niej pop art i nieoczywisty wzór o przesunięciu 53cm, zaczerpnięty z najbliższego otoczenia i zainteresowań młodego człowieka, ale przetworzony zgodnie z regułami dziecięcej i młodzieńczej wyobraźni.

Rodzaj
  • Tapeta
  • Próbka
Produkt dostępny
Wysyłka w 2-10 dni! Sprawdź dostępność!
Brutto
119,90 zł

(29,50 zł m2)Szczegóły produktu

Motyw
Dziecięce
Kolor
Różowy
Materiał
Flizelinowe
Przesunięcie wzoru
53cm
Rozmiar ± 5% [cm]
53 x 1000
Kolekcja
Kids and Home
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kraj pochodzenia
Wielka Brytania
Przeznaczenie
Do pokoju dziecka
100114
5011583301588

Gładka faktura tapety 100114 pozwoli odbierać ją również dotykiem – wszak trudno młodemu człowiekowi zakazać angażowania wszystkich zmysłów. Na światło reaguje nieznacznym połyskiem, jednak potrafi ono wydobyć z obrazów na ścianie wyrazistą kolorystykę, współtworzącą tematyczny ornament – w sam raz dla kilku- lub nastoletniego temperamentu i młodzieńczej fascynacji światem. Podstawą kolekcji Individual Kids@Home jest wzornictwo inspirowane młodzieńczą wyobraźnią. Bogactwo motywów i niezwykły sposób przedstawienia splotu świata natury i cywilizacji sprawi, że każde dziecko czy nastolatek lub nastolatka odkryje w niej ikonografię na miarę własnych pasji i zainteresowań. Odmienne tonacje kolorystyczne pozwalają również na odszukanie najlepszej formy wyrazu własnej osobowości. Drapacze chmur nocą, powtarzające się sylwetki zwierząt czy rozgwieżdżone niebo to jedynie kilka przykładów oryginalnej ornamentyki kolekcji, którą świetnie można uzupełnić ceglanymi czy komiksowymi płaszczyznami.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania

Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).