Panele ścienne 3D
Panel ścienny heksagonalny DIAMONT Dunes
Panele ścienne 3D
Panel ścienny heksagonalny DIAMONT Dunes
Panele ścienne 3D
Panele ścienne 3D Panel ścienny heksagonalny DIAMONT Dunes

Panel ścienny 3D DIAMONT

Produkt dostępny
Produkt dostępny na zamówienie
Brutto
24,00 zł

Dostępne warianty:

Szczegóły produktu

Kolor
Szary
Wysokość
38 cm
Szerokość
44
Grubość
3,5 cm
Waga
ok. 2 kg
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
DIAMONT

Panel ścienny 3D DIAMONT

Panel ścienny 3D DIAMONT to świetny sposób na sprawdzoną i oryginalną dekorację zarówno jednej ściany jak i wszystkich ścian w niemal każdym pomieszczeniu. Panel może być wykorzystany zarówno jako pojedyncza dekoracja, w formie kilku ozdobnych elementów ściany, jak również pozwoli stworzyć trójwymiarową fakturę w dowolnym kolorze.

Wykonany z wysokiej jakości materiałów!

Niezwykłym atutem gipsowych paneli 3D jest niewątpliwie ich trwałość oraz jakość wykonania. Materiałem użytym do produkcji jest wysokiej klasy gipsowy kompozyt utwardzany siatką, dzięki czemu każdy panel 3D jest bardzo trwały, niepalny, nie zawiera substancji szkodliwych oraz zwiększa izolację cieplną oraz akustyczną pomieszczenia Każdy panel dostępny w sklepie internetowym 4wall.pl wysyłany jest w stanie surowym w kolorze naturalnego gipsu, który jest przygotowany do montażu. Panel ścienny przed położeniem należy zagruntować, a po ułożeniu go na ścianie pomalować na dowolny kolor za pomocą farby akrylowej, winylowej, lateksowej lub każdej innej farby dekoracyjnej przeznaczonej do ścian.

Zobacz jak łatwy jest ich montaż!

Bez obaw o dostawę!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że panel jest wykonany z gipsu, który portafi się uszkodzić podczas transportu, dlatego do każdego zamówienia dokładamy dodatkowe panele, solidnie zabezpieczamy przesyłki i wybieramy najlepszych dostawców!

ZOBACZ POZOSTAŁE PANELE GIPSOWE

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania