• Obniżka
Listwa przypodłogowa biała MDA007
  • Listwa przypodłogowa biała MDA007
  • Listwa przypodłogowa 9
Listwa przypodłogowa biała MDA007
Listwa przypodłogowa biała MDA007 Listwa przypodłogowa 9
  • Zapytaj o dostępność! +48 22 290 28 88 Zapytaj o dostępność! +48 22 290 28 88
  • Darmowa dostawa tapet od 299zł! Darmowa dostawa tapet od 299zł!

Listwa przysufitowa wysoka ozdobna MDA007 9,2 cm


148,13 zł
136,28 zł /szt. - 8%

(69,84 zł mb)


Produkt dostępny na zamówienie
Ilość

lub zamów telefonicznie: +48 22 290 28 88

Dostępne warianty:

Listwa przysufitowa wysoka ozdobna MDA007 9,2 cm

Listwa przysufitowa MDA 007 wyglądem przypomina dzieło sztuki, odznacza się jednak wyjątkową wytrzymałością – radzi sobie również w pomieszczeniach wilgotnych. To dobra wiadomość z punktu widzenia montażu, który jest łatwy i nieobarczony ryzykiem zniszczenia tak pięknej dekoracji. Łatwość w montowaniu zapewnia również długość listwy – nie wymaga ona wielu połączeń, wygląda więc estetycznie bez dużego nakładu pracy. Listwa przysufitowa to idealny sposób płynnego połączenia sufitu ze ścianą w każdym pomieszczeniu. Listwa jest wysoka, co zagwarantuje nie tylko piękne, zauważalne wykończenie, ale również maskowanie niedoskonałości.

Dane produktu

MDA007
Kolor
Biały
Materiał
Profoam®
Wysokość
100 mm
Szerokość
92 mm
Długość
240cm
Właściwości
Wysoka odporność na uszkodzenia
, Odporna na wilgoć
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)

Listwa przysufitowa wysoka ozdobna MDA007 9,2 cm

Wykończenie i aranżacja przestrzeni przy suficie to bardzo często newralgiczny punkt każdego designerskiego projektu. Można w swoich planach uwzględnić gładkie i nowoczesne listwy przysufitowe, dopasowane do nowoczesnej lub tradycyjnej stylistyki wnętrza. Nowoczesne wzornictwo i sztuka dekorowania wnętrz dają jednak dużo więcej nowoczesnych możliwości. Znakomitą alternatywą mogą się wysokie i ozdobne listwy przysufitowe. Dzięki nim można  udekorować miejsce łączenia się ściany z sufitem w zupełnie nowy, niespotykany sposób.

Listwa przysufitowa MDA007 Mardom Decor

Maskowanie uchybień to niejedyny atut listew sufitowych. Biała, gładka powierzchnia dekorów zamontowanych bezpośrednio do sufitu tworzy niezwykły efekt wizualny, stając się równie istotnym elementem dekoracji jak gzymsy i listwy przypodłogowe. Wyrafinowana prostota listwy sufitowej [sku] Mardom Decor podkreśli dyskretną elegancję każdego pomieszczenia urządzonego w minimalistycznej konwencji.

Biała listwa przysufitowa [sku] z poliuretanu

Proste w montażu, pozbawiane skomplikowanego profilowania i wyjątkowo wytrzymałe listwy można malować na dowolny kolor, choć najczęściej bywają pozostawiane w naturalnej bieli, stanowiąc eleganckie przedłużenie krawędzi sufitu. Ciekawy kształt dekoru warto wzbogacić o źródło ciepłego oświetlenia LED. Listwa sufitowa MDA007 od Mardom Decor to rozwiązanie, które połączy solidny rant sufitu ze ścianą pokrytą farbą lub dekoracyjną tapetą.

MDA007

Sprawdź również...