• HIT
Listwa Mardom Decor przypodłogowa 1.4 cm
  • Listwa Mardom Decor przypodłogowa 1.4 cm
  • Listwa przypodłogowa MD234
  • Biała listwa przypodłogowa MD234
Listwa Mardom Decor przypodłogowa 1.4 cm
Listwa Mardom Decor przypodłogowa 1.4 cm Listwa przypodłogowa MD234 Biała listwa przypodłogowa MD234 video
  • Zapytaj o dostępność! +48 22 290 28 88 Zapytaj o dostępność! +48 22 290 28 88
  • Darmowa dostawa tapet od 299zł! Darmowa dostawa tapet od 299zł!

Gładka listwa podłogowa biała MD234 8cm


42,78 zł
39,36 zł /szt. - 8%
Wysyłka w 24h!

Produkt dostępny w naszym magazynie
Rodzaj listwy
  • Lakierowana
  • Matowa
  • Próbka
Ilość

lub zamów telefonicznie: +48 22 290 28 88

Dostępne warianty:

Listwa przypodłogowa MD234 Mardom Decor

Listwa przypodłogowa MD234 jest stylową, klasyczną ozdobą pomieszczenia oraz zwieńczeniem nowoczesnego stylu, tworzącego jasne, gustowne wnętrze. Wysokość listwy to 7,8 cm, natomiast jej szerokość to 1,4 cm z miejscem na przewód. Posiada delikatne zaokrąglenie górnej krawędzi, sprawiające wrażenie lekkości i idealnego dopasowania do wystroju pomieszczenia. Listwa MD234 o długości 2 m jest idealnym dopełnieniem aranżacji, w której królują proste kształty i biel.

Dane produktu

MD234
Kolor
Biały
Materiał
Polyforce®
Wysokość
7.8 cm
Szerokość
1.4 cm
Długość
200cm
Właściwości
Wysoka odporność na uszkodzenia
, Odporna na wilgoć
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Dodatkowe właściwości
Miejsce na przewód

Gładka listwa podłogowa biała MD234 8cm

Dobór profilu, rozmieszczenie i kolor listwy przypodłogowej Mardom MD234 określi charakter dopracowanego w każdym detalu wnętrza. Wielu laikom może się wydać się, że to jedynie gładki kawałek gzymsu. Nic bardziej mylnego – oprócz harmonijnego wyglądu - niepalna, odporna na ścieranie, lekka i wyjątkowo trwała listwa MD234 maskuje nierówności w wykończeniu podłogi i ukrywa wiązki kabli. Przede wszystkim zaś dopełnia wystrój pomieszczenia jako idealne podkreślenie finezyjnej kompozycji całości.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD234

Pomysł na listwę przypodłogowa MD004 to zawsze istotny element przy planowaniu wnętrza z reprezentacyjnymi ambicjami. Czym należy kierować się przy wyborze eleganckiego wykończenia podłóg? Architektura wnętrz kojarzy się przede wszystkim z układem i kolorem ścian, rozstawieniem mebli czy rozmieszczeniem światła. Jednak nie można przy tym odwracać wzroku od kluczowych miejsc w pomieszczeniach i zapominać o detalach. Zwłaszcza gdy powszechnie zwracają na siebie uwagę – tak jak w przypadku łączenia linii ścian i podłogi.

Nieskomplikowany montaż MD234

Doskonale wyprowadzony profil listwy przypodłogowej MD234 służy zamaskowaniu szczeliny dylatacyjnej, którą zachowuje się przy kładzeniu parkietu bądź płytek ceramicznych. Jako przyścienny cokół listwa o wysokości 7.8 cm i szerokości 1.4 cm doskonale spełni to zadanie, ukrywając w specjalnym wewnętrznym frezie przewody elektryczne i telekomunikacyjne. Opatentowany materiał Polyforce jest wyjątkowo odporny na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, za to w obróbce i montażu na styku ścian i podłóg nie sprawi trudności nawet niedoświadczonemu dekoratorowi.

Listwe MD234 montuje się między ścianą a podłogą przy pomocy dedykowanego kleju Mardom Decor FIX PRO. Podczas łączenia listew najlepiej użyć kleju do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA

MD234

Sprawdź również...