• HIT
Fototapeta na wymiar - YANYA Muance MU11010
  • Zapytaj o dostępność! +48 22 290 28 88 Zapytaj o dostępność! +48 22 290 28 88
  • Darmowa dostawa tapet od 299zł! Darmowa dostawa tapet od 299zł!

Fototapeta na wymiar - YANYA Muance MU11010


220,00 zł
Dostawa: za 7-14 dni u Ciebie!

Produkt dostępny w naszym magazynie
Materiał
RodzaJ
  • Próbka (A4)
  • Fototapeta (m2)
Ilość

lub zamów telefonicznie: +48 22 290 28 88

Dostępne warianty:

Brak

YANYA. Królewski ptak i głębia natury 

Głębia natury pozwala lepiej wszystko zrozumieć. Niesamowity mural Yanya może zapewnić jej pod dostatkiem na dowolnej płaszczyźnie – w jadalni, sypialni czy niewykorzystanym skosie przy schodach. Dzięki wyrazistej sylwetce królewskiego żurawia na pierwszym planie pojawia się konkret na całą ścianę. Jednak dalej też jest ciekawie - tło z perspektywą powietrzną i grą światłocienia przekonuje, że warto zaglądać za horyzont.

Co tam znajdziemy? Przede wszystkim prawdziwą sztukę bez sztuczek 3D z komputera. Fototapeta z ptasim motywem rodem z Dalekiego Wschodu osiąga prawdziwie trójwymiarową głębię dzięki zaawansowanym technikom malarskim. To propozycja dla koneserów, którzy orientalny design chcieliby połączyć z prywatną galerią sztuki na własnych ścianach. 

Muance – fototapety z artystyczną duszą

Oferta różnorodnego piękna – tak najkrócej można opisać filozofię marki Muance, która na nowo definiuje sztukę dekorowania ścian i wymyka się standardowym klasyfikacjom. Opis całej kolekcji i każdej fototapety na ścianę zaczyna się od zagadek i gry w skojarzenia. Trudne do zaszufladkowania, wyjątkową urodą zasługują na uznanie koneserów prawdziwej estetyki

Poznaj kolekcję fototapet Muance

Muance-Edition-129.jpg

Niezwykłe wzory, doskonała jakość

Strukturalne motywy i wielkoformatowe detale, kompozycyjnie zamknięte obrazy i otwarte głębie, optyczne iluzje i realistyczne sylwetki – kolekcja Muance zaskakuje kontrastami i paradoksami, często nawet w ramach jednego projektu. Większość z nich można wybrać w kilku wersjach kolorystycznych i wariantach materiału – od gładkiej, mocnej fizeliny, przez winyl i tkaninę po specjalne, metalizowane nadruki.

MU11001_3.jpg

 

Elegancja to jedyne piękno, które nigdy nie zanika

Dopracowane w najmniejszych detalach, wysmakowane projekty łączy jedno: zapadają w pamięć i nikogo nie pozostawiają obojętnym. Anie jednej tapety z trzydziestu sześciu wzorów z kolekcji nie stworzono przy pomocy półśrodków. Żaden z nich nie należy do seryjnego designu podążającego za modą. Bez technologicznych sztuczek, bez seryjnych motywów, inspirują pomysłami godnymi miana prawdziwej sztuki.

 

MU11010