Tapety imitacja drewna

Tapety imitujące drewno pozwolą w szybki i tani sposób nadać wnętrzu przytulny i wyjątkowy klimat. To doskonała alternatywa dla tych, którzy z różnych względów nie mogą wykorzystać naturalnego drewna we wnętrzu. 

Tapety inspirowane naturą potrafią nadać wnętrzu wyjątkowego, niepowtarzalnego charakteru. Sprawdzą się zarówno w salonie jak i w łazience, w biurze i w sypialni. Tapety imitujące drewno to niewyczerpywane źródło inspiracji dające multum możliwości aranżacyjnych. Poznaj szeroką gamę drewnopodobnych tapet od 4wall.pl i kreuj swoją domową przestrzeń w dowolny sposób.

Tapety imitujące deski – do jakich wnętrz

 Tapeta, która jest imitacją drewna znakomicie wpisuje się w styl skandynawski. We wnętrzu inspirowanym daleką północą powinny znaleźć się wzory przedstawiające realistyczne, surowe deski bielone. Tego typu tapety będą wspaniale prezentować się również we wnętrzach urządzonych w stylu ekologicznym. Marzycie o łazience w drewnie? Ciekawym rozwiązaniem będzie tutaj połączenie tradycyjnych kafelek z odporną na zmywanie  winylową tapetą imitującą panele. Nietuzinkowe połączenie desek w różnych kolorach sprawdzi się w pomieszczeniach zaaranżowanych w stylu rustykalnym  natomiast czarna tapeta imitująca drewno sprawdzi się we wnętrzu nowoczesnym.  W małych wnętrzach zalecamy położenie tapety bielone drewno lub jasno szarej – optycznie nadadzą pomieszczeniu przestrzeni. W kuchni sprawdzi się tapeta imitacja desek brązowa. [czytaj dalej]

Aktywne filtry