Tapeta dziecięca 102508
Tapeta w srebrne kropki
Biała tapeta w błyszczące srebrne kropki
Dziecięca tapeta biało szara
Biała tapeta w szare kropki
Tapeta do pokoju dziecięcego Kids@Home 102508
Tapeta dziecięca 102508
Tapeta w srebrne kropki
Biała tapeta w błyszczące srebrne kropki
Dziecięca tapeta biało szara
Biała tapeta w szare kropki
Tapeta do pokoju dziecięcego Kids@Home 102508
Tapeta dziecięca 102508
Tapeta dziecięca 102508 Tapeta w srebrne kropki Biała tapeta w błyszczące srebrne kropki Dziecięca tapeta biało szara Biała tapeta w szare kropki Tapeta do pokoju dziecięcego Kids@Home 102508

Tapeta w srebrne kropki 102508

Tapeta w srebrne kropki 102508 - Ściany pełne dziecięcej wyobraźni

Tapeta 102508 została stworzona z myślą o najmłodszym pokoleniu, i to w taki sposób, że może dopasować się do każdej grupy wiekowej. Zaskakująca gra wzorów pochodzi z naturalnych obserwacji i wykorzystuje to, co dzieci zapamiętuj najbardziej – rytmiczność obrazu. Spotykają się na niej pop art i nieoczywisty wzór o przesunięciu 53cm, zaczerpnięty z najbliższego otoczenia i zainteresowań młodego człowieka, ale przetworzony zgodnie z regułami dziecięcej i młodzieńczej wyobraźni.

Rodzaj
  • Tapeta
  • Próbka
Produkt na zamówienie
119,90 zł

(29,50 zł m2)

Brutto Wysyłka w 2 - 10 dni! Sprawdź dostępność

lub zamów telefonicznie 22 290 28 88
Dostępne warianty:

Opis

Gładka faktura tapety 102508 pozwoli odbierać ją również dotykiem – wszak trudno młodemu człowiekowi zakazać angażowania wszystkich zmysłów. Na światło reaguje nieznacznym połyskiem, jednak potrafi ono wydobyć z obrazów na ścianie wyrazistą kolorystykę, współtworzącą tematyczny ornament – w sam raz dla kilku- lub nastoletniego temperamentu i młodzieńczej fascynacji światem. Podstawą kolekcji Individual [email protected] jest wzornictwo inspirowane młodzieńczą wyobraźnią. Bogactwo motywów i niezwykły sposób przedstawienia splotu świata natury i cywilizacji sprawi, że każde dziecko czy nastolatek lub nastolatka odkryje w niej ikonografię na miarę własnych pasji i zainteresowań. Odmienne tonacje kolorystyczne pozwalają również na odszukanie najlepszej formy wyrazu własnej osobowości. Drapacze chmur nocą, powtarzające się sylwetki zwierząt czy rozgwieżdżone niebo to jedynie kilka przykładów oryginalnej ornamentyki kolekcji, którą świetnie można uzupełnić ceglanymi czy komiksowymi płaszczyznami.

Szczegóły produktu

Wzór
Dziecięce
Kropki, gwiazdki, groszki
Kolor
Biały
Srebrny
Szary
Materiał
Flizelinowa
Przesunięcie wzoru
53cm
Rozmiar
53cm x 10m
Dostępność
1-2 dni
Kolekcja
Kids and Home
Kraj pochodzenia
Wielka Brytania
102508

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy
Product added to compare.

Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).