Tapeta dziecięca 108019
Tapeta ścienna kosmos świecąca w ciemności
Tapeta świecąca w ciemności
Tapeta ścienna kosmos
Tapeta do pokoju chłopca
Tapeta do pokoju dziecięcego Kids@Home 108019
Tapeta dziecięca 108019
Tapeta ścienna kosmos świecąca w ciemności
Tapeta świecąca w ciemności
Tapeta ścienna kosmos
Tapeta do pokoju chłopca
Tapeta do pokoju dziecięcego Kids@Home 108019
Tapeta dziecięca 108019
Tapeta dziecięca 108019 Tapeta ścienna kosmos świecąca w ciemności Tapeta świecąca w ciemności Tapeta ścienna kosmos Tapeta do pokoju chłopca Tapeta do pokoju dziecięcego Kids@Home 108019

Tapeta świecąca w ciemności kosmos 108019

Tapeta świecąca w ciemności kosmos 108019 - Ściany pełne dziecięcej wyobraźni

Tapeta 108019 została stworzona z myślą o najmłodszym pokoleniu, i to w taki sposób, że może dopasować się do każdej grupy wiekowej. Zaskakująca gra wzorów pochodzi z naturalnych obserwacji i wykorzystuje to, co dzieci zapamiętuj najbardziej – rytmiczność obrazu. Spotykają się na niej pop art i nieoczywisty wzór o przesunięciu 64cm, zaczerpnięty z najbliższego otoczenia i zainteresowań młodego człowieka, ale przetworzony zgodnie z regułami dziecięcej i młodzieńczej wyobraźni.

Rodzaj
  • Tapeta
  • Próbka
Produkt na zamówienie
Wysyłka w 2 - 10 dni! Sprawdź dostępność
119,90 zł

(29,50 zł m2)

Brutto

Dostępne warianty:

Opis

Gładka faktura tapety 108019 pozwoli odbierać ją również dotykiem – wszak trudno młodemu człowiekowi zakazać angażowania wszystkich zmysłów. Na światło reaguje nieznacznym połyskiem, jednak potrafi ono wydobyć z obrazów na ścianie wyrazistą kolorystykę, współtworzącą tematyczny ornament – w sam raz dla kilku- lub nastoletniego temperamentu i młodzieńczej fascynacji światem. Podstawą kolekcji Individual Kids@Home jest wzornictwo inspirowane młodzieńczą wyobraźnią. Bogactwo motywów i niezwykły sposób przedstawienia splotu świata natury i cywilizacji sprawi, że każde dziecko czy nastolatek lub nastolatka odkryje w niej ikonografię na miarę własnych pasji i zainteresowań. Odmienne tonacje kolorystyczne pozwalają również na odszukanie najlepszej formy wyrazu własnej osobowości. Drapacze chmur nocą, powtarzające się sylwetki zwierząt czy rozgwieżdżone niebo to jedynie kilka przykładów oryginalnej ornamentyki kolekcji, którą świetnie można uzupełnić ceglanymi czy komiksowymi płaszczyznami.

Szczegóły produktu

Wzór
Dziecięce
Świeci w ciemności!
Kolor
Niebieski
Materiał
Flizelinowa
Przesunięcie wzoru
64 cm
Rozmiar ± 5%
53cm x 10m
Kolekcja
Kids and Home
Kraj pochodzenia
Wielka Brytania
108019
108019

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy
Product added to compare.

Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).