• Obniżka
Panel dekoracyjny na ścianę 3D w fale Dunes Sinus
  • Panel dekoracyjny na ścianę 3D w fale Dunes Sinus
  • Panel ścienny FALE 3D dekoracyjny kuchenne wzory
Panel dekoracyjny na ścianę 3D w fale Dunes Sinus
  • Panel dekoracyjny na ścianę 3D w fale Dunes Sinus
  • Panel ścienny FALE 3D dekoracyjny kuchenne wzory

Panel ścienny 3D Sinus

Panel 3D Sinus
140,00 zł
126,00 zł - 10%
Brutto
Ilość

Dostępne warianty:

Brak
  • Twoje zakupy są z nami bezpieczne! Twoje zakupy są z nami bezpieczne!
  • Nasze przesyłki są zawsze na czas! Nasze przesyłki są zawsze na czas!

Dekoracyjny panel 3D Sinus

Panel 3D Sinus to świetny sposób na sprawdzoną i oryginalną dekorację zarówno jednej ściany jak i wszystkich ścian w niemal każdym pomieszczeniu. Panel może być wykorzystany zarówno jako pojedyncza dekoracja, w formie kilku ozdobnych elementów ściany, jak również pozwoli stworzyć trójwymiarową fakturę w dowolnym kolorze.

Panel dekoracyjny 3D Sinus Dunes

Bardzo ważnym elementem przy układaniu paneli 3D na ścianę jest efekt światło-cienia. To on odpowiada za uwydatnienie trójwymiarowości. Ten efekt można uzyskać za pomocą oświetlenia LED z boku lub góry paneli. (TIP)

Niezwykłym atutem gipsowych paneli 3D jest niewątpliwie ich trwałość oraz jakość wykonania. Materiałem użytym do produkcji jest wysokiej klasy gipsowy kompozyt utwardzany siatką, dzięki czemu każdy panel 3D jest  bardzo trwały, niepalny, nie zawiera substancji szkodliwych oraz zwiększa izolację cieplną oraz akustyczną pomieszczenia. Panel 3D Sinus ma grubość 1,5 - 4,5 cm, waży ok. 15 kg oraz wystarczy na pokrycie 0,64 m2 ściany

Każdy panel dostępny w sklepie internetowym 4wall.pl wysyłany jest w stanie surowym w kolorze naturalnego gipsu, który jest przygotowany do montażu. Panel ścienny przed położeniem należy zagruntować, a po ułożeniu go na ścianie pomalować na dowolny kolor za pomocą farby akrylowej, winylowej, lateksowej lub każdej innej farby dekoracyjnej przeznaczonej do ścian. 

 

KLEJ SEMIN CE 78

Do montażu polecamy zakup kleju specjalnie dedykowanego do montażu paneli ściennych z gipsu. Klej przeznaczony jest również do łaczeń płyt gipsowych. 

 

KLEJ SEEMIN CE 78

 

Dane produktu

Kolor
Biały
Przesunięcie wzoru
NIE
Wysokość
100 cm
Szerokość
80 cm
Grubość
1,5 - 4,5 cm
Waga
ok. 15 kg

16 innych produktów w tej samej kategorii: