• Wyprzedaż!
  • -8%
Listwa przypodłogowa biała ze...
Listwa przypodłogowa MD095
Listwa przypodłogowa biała ze...
Listwa Mardom Decor przypodłogowa 1.5 cm
Biała listwa przypodłogowa MD095
Listwa przypodłogowa biała ze...
Listwa przypodłogowa MD095
Listwa Mardom Decor przypodłogowa 1.5 cm
Biała listwa przypodłogowa MD095
Listwa przypodłogowa biała ze żłobieniem MD095 12 cm
Listwa przypodłogowa MD095 Listwa Mardom Decor przypodłogowa 1.5 cm Biała listwa przypodłogowa MD095

Listwa przypodłogowa biała ze żłobieniem MD095 12 cm

Listwa przypodłogowa MD095 Mardom Decor

Listwa przypodłogowa MD095 to wysokiej jakości produkt, charakteryzujący się połączeniem modnej bieli z klasycznym kształtem. Bogato zdobiona, wykonany z materiału PolyForce®, to dekoracyjny artykuł wykończeniowy, znakomicie sprawdzający się w roli maskującej niedoskonałości ściany w miejscu połączenia z podłogą. Jest odporna na uszkodzenia oraz wodoodporna. Listwa MD095 posiada wysokość 12 cm co sprawia, że prezentuje się niezwykle efektownie w elegancko urządzonych pomieszczeniach, a jej głębokość 1,5 cm wprowadza wrażenie trójwymiarowości. Długość 2 m.

Rodzaj listwy
  • Lakierowana
  • Matowa
  • Próbka
Produkt na zamówienie
67,09 zł 72,93 zł -8%
Brutto

Dostępne warianty:

Opis

Listwa przypodłogowa biała ze żłobieniem MD095 12 cm

Dobór profilu, rozmieszczenie i kolor listwy przypodłogowej Mardom MD095 określi charakter dopracowanego w każdym detalu wnętrza. Wielu laikom może się wydać się, że to jedynie gładki kawałek gzymsu. Nic bardziej mylnego – oprócz harmonijnego wyglądu - niepalna, odporna na ścieranie, lekka i wyjątkowo trwała listwa MD095 maskuje nierówności w wykończeniu podłogi i ukrywa wiązki kabli. Przede wszystkim zaś dopełnia wystrój pomieszczenia jako idealne podkreślenie finezyjnej kompozycji całości.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD095

Pomysł na listwę przypodłogowa MD004 to zawsze istotny element przy planowaniu wnętrza z reprezentacyjnymi ambicjami. Czym należy kierować się przy wyborze eleganckiego wykończenia podłóg? Architektura wnętrz kojarzy się przede wszystkim z układem i kolorem ścian, rozstawieniem mebli czy rozmieszczeniem światła. Jednak nie można przy tym odwracać wzroku od kluczowych miejsc w pomieszczeniach i zapominać o detalach. Zwłaszcza gdy powszechnie zwracają na siebie uwagę – tak jak w przypadku łączenia linii ścian i podłogi.

Nieskomplikowany montaż MD095

Doskonale wyprowadzony profil listwy przypodłogowej MD095 służy zamaskowaniu szczeliny dylatacyjnej, którą zachowuje się przy kładzeniu parkietu bądź płytek ceramicznych. Jako przyścienny cokół listwa o wysokości 12 cm i szerokości 1.5 cm doskonale spełni to zadanie, ukrywając w specjalnym wewnętrznym frezie przewody elektryczne i telekomunikacyjne. Opatentowany materiał Polyforce jest wyjątkowo odporny na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, za to w obróbce i montażu na styku ścian i podłóg nie sprawi trudności nawet niedoświadczonemu dekoratorowi.

Listwe MD095 montuje się między ścianą a podłogą przy pomocy dedykowanego kleju Mardom Decor FIX PRO. Podczas łączenia listew najlepiej użyć kleju do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA

Szczegóły produktu

Kolor
Biały
Materiał
Polyforce®
Wysokość
12 cm
Szerokość
1.5 cm
Długość
200cm
Właściwości
Odporna na wilgoć
Wysoka odporność na uszkodzenia
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
MD095
5901694455105

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy
Product added to compare.

Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).