• -5%
Biała listwa przypodłogowa MD016 10 cm
Listwa przypodłogowa biała dekoracyjna MD016
Biała listwa przypodłogowa MD016 10 cm
Listwa dekoracyjna Mardom decor MD016 PVC duropolimer
Biała listwa przypodłogowa MD016 10 cm
Listwa przypodłogowa biała dekoracyjna MD016
Listwa dekoracyjna Mardom decor MD016 PVC duropolimer
Biała listwa przypodłogowa MD016 10 cm
Biała listwa przypodłogowa MD016 10 cm
Listwa przypodłogowa biała dekoracyjna MD016 Listwa dekoracyjna Mardom decor MD016 PVC duropolimer Biała listwa przypodłogowa MD016 10 cm

Biała listwa przypodłogowa MD016 10 cm

Listwa przypodłogowa MD016 Mardom Decor

Biała listwa przypodłogowa MD016 to wszechstronny, odporny na wilgoć produkt do zastosowania w każdym pomieszczeniu mieszkania lub domu. Listwa jest wykonana z odpornego duropolimeru, a ze względu na kolor jest szczególnie polecana do nowoczesnych minimalistycznych wnętrz. Można ją dowolnie docinać oraz malować każdym rodzajem farby dekoracyjnej bez udziału rozpuszczalników. Mierzy 200 cm długości, 2.5 cm grubości oraz 10 cm szerokości, a specjalne wyżłobienie na wewnętrznej stronie listwy umożliwia wygodne ukrycie instalacji elektrycznej albo przewodów doprowadzających napięcie do odbiorników.

Rodzaj listwy
  • Lakierowana
  • Matowa
  • Próbka
Produkt na zamówienie
117,08 zł 123,25 zł -5%
Brutto

Dostępne warianty:

Opis

Biała listwa przypodłogowa MD016 10 cm

Dobór profilu, rozmieszczenie i kolor listwy przypodłogowej Mardom MD016 określi charakter dopracowanego w każdym detalu wnętrza. Wielu laikom może się wydać się, że to jedynie gładki kawałek gzymsu. Nic bardziej mylnego – oprócz harmonijnego wyglądu - niepalna, odporna na ścieranie, lekka i wyjątkowo trwała listwa MD016 maskuje nierówności w wykończeniu podłogi i ukrywa wiązki kabli. Przede wszystkim zaś dopełnia wystrój pomieszczenia jako idealne podkreślenie finezyjnej kompozycji całości.

Listwa przypodłogowa Mardom Decor MD016

Pomysł na listwę przypodłogowa MD004 to zawsze istotny element przy planowaniu wnętrza z reprezentacyjnymi ambicjami. Czym należy kierować się przy wyborze eleganckiego wykończenia podłóg? Architektura wnętrz kojarzy się przede wszystkim z układem i kolorem ścian, rozstawieniem mebli czy rozmieszczeniem światła. Jednak nie można przy tym odwracać wzroku od kluczowych miejsc w pomieszczeniach i zapominać o detalach. Zwłaszcza gdy powszechnie zwracają na siebie uwagę – tak jak w przypadku łączenia linii ścian i podłogi.

Nieskomplikowany montaż MD016

Doskonale wyprowadzony profil listwy przypodłogowej MD016 służy zamaskowaniu szczeliny dylatacyjnej, którą zachowuje się przy kładzeniu parkietu bądź płytek ceramicznych. Jako przyścienny cokół listwa o wysokości 10 cm i szerokości 2.3 cm doskonale spełni to zadanie, ukrywając w specjalnym wewnętrznym frezie przewody elektryczne i telekomunikacyjne. Opatentowany materiał Polyforce jest wyjątkowo odporny na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, za to w obróbce i montażu na styku ścian i podłóg nie sprawi trudności nawet niedoświadczonemu dekoratorowi.

Listwe MD016 montuje się między ścianą a podłogą przy pomocy dedykowanego kleju Mardom Decor FIX PRO. Podczas łączenia listew najlepiej użyć kleju do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA

Szczegóły produktu

Kolor
Biały
Materiał
Polyforce®
Wysokość
10 cm
Szerokość
2.3 cm
Długość
200cm
Właściwości
Odporna na wilgoć
Wysoka odporność na uszkodzenia
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Dodatkowe właściwości
Miejsce na przewód
MD016
5901694459646

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy
Product added to compare.

Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).