• HIT
Listwa karniszowa podświetlana
  • Listwa karniszowa podświetlana
  • Listwa karniszowa QL076
  • Biała listwa karniszowa QL076
Listwa karniszowa podświetlana
Listwa karniszowa podświetlana Listwa karniszowa QL076 Biała listwa karniszowa QL076
  • Zapytaj o dostępność! +48 22 290 28 88 Zapytaj o dostępność! +48 22 290 28 88
  • Darmowa dostawa tapet od 299zł! Darmowa dostawa tapet od 299zł!

Biała listwa karniszowa QL076 [12 cm x 6 cm ]


261,18 zł
240,29 zł /szt. - 8%

(123,15 zł mb)


Produkt dostępny na zamówienie
Ilość

lub zamów telefonicznie: +48 22 290 28 88

Dostępne warianty:

Listwa maskująca karnisz QL076

Listwa Karniszowa QL076 jest produktem doskonałej jakości, który oprócz spełnienia swojej podstawowej funkcji (zakrycie szyny lub karnisza) nada każdemu pomieszczeniu odrobinę gustownej elegancji. Listwa idealnie sprawdzi się zarówno w dużych pomieszczeniach, jak i tych o małym metrażu - jej lekko łukowaty kształt nie powoduje efektu optycznego zmniejszenia pokoju. Warto zaznaczyć, że ProFoam (materiał, z którego stworzono QL076) dzięki swoim właściwościom umożliwia montaż w miejscach o podwyższonej wilgotności (łazienki, baseny, sauny). Prezentowany produkt jest lekki, trwały oraz odporny na wilgoć. Dodatkową jego zaletę stanowi prosty montaż i równie łatwy demontaż. Wymiary Listwy Karniszowej QL076 wynoszą; 12 cm szerokości, 6 cm wysokości, 200 cm długości. 

Dane produktu

QL076
Kolor
Biały
Materiał
Profoam®
Wysokość
120 mm
Szerokość
60 mm
Długość
240 cm
Właściwości
Wysoka odporność na uszkodzenia
, Odporna na wilgoć
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)

Listwa karniszowa QL076

Wykończenie i aranżacja przestrzeni w pobliżu okien to newralgiczny punkt każdego designerskiego projektu. Można w swoich planach uwzględnić ozdobne karnisze, dopasowane do nowoczesnej lub tradycyjnej stylistyki wnętrza. Nowoczesne wzornictwo i sztuka dekorowania wnętrz dają jednak dużo więcej nowoczesnych możliwości. Znakomitą alternatywą mogą się okazać listwy karniszowe maskujące. Dzięki nim można pozostawić lub zamontować nad oknem dowolne mocowania firan i zasłon bez obaw o wyeksponowanie ich niedoskonałości.

Listwy sufitowe Mardom Decor

Maskowanie uchybień to niejedyny atut listew sufitowych. Biała, gładka powierzchnia dekorów zamontowanych bezpośrednio do sufitu tworzy niezwykły efekt wizualny, stając się równie istotnym elementem dekoracji jak gzymsy i listwy przypodłogowe. Wyrafinowana prostota listwy karniszowej Mardom Decor podkreśli dyskretną elegancję każdego pomieszczenia urządzonego w minimalistycznej konwencji.

Listwa karniszowa LED

Proste w montażu, pozbawiane skomplikowanego profilowania i wyjątkowo wytrzymałe listwy można malować na dowolny kolor, choć najczęściej bywają pozostawiane w naturalnej kolorystyce, stanowiąc eleganckie przedłużenie krawędzi sufitu. Ciekawy kształt dekoru można wzbogacić o źródło ciepłego oświetlenia, które podkreśli walory miękkich zasłon i firan, spływających ku dołowi znad krawędzi okna. Listwa karniszowa LED od Mardom Decor to rozwiązanie, które połączy światłem solidny rant sufitu z ozdobnymi materiami zdobiącymi otwór okienny.

Listwe QL076 montuje się przy pomocy dedykowanego kleju Mardom Decor FIX PRO. Podczas łączenia listew najlepiej użyć kleju do łączeń Mardom Decor FIX EXTRA

QL076

Sprawdź również...