Related products:
Reflektor do oświetlenia szynowego...
Reflektor do oświetlenia szynowego...
Reflektor do oświetlenia szynowego...
Reflektor do oświetlenia szynowego...
Reflektor do oświetlenia szynowego 3-fazowego [10W] - mosiądz
Reflektor do oświetlenia szynowego 3-fazowego [10W] - mosiądz Reflektor do oświetlenia szynowego 3-fazowego [10W] - mosiądz Reflektor do oświetlenia szynowego 3-fazowego [10W] - mosiądz Reflektor do oświetlenia szynowego 3-fazowego [10W] - mosiądz

Reflektor do oświetlenia szynowego 3-fazowego [10W] - mosiądz


169,00 zł Brutto

Cena za sztukę / próbkę

Czas wysyłki: Wysyłka w 10-15 dni roboczych!
Dostępny na zamówienie!

Potrzebujesz pomocy? Czekamy na Twoje pytania!

 
Norbert

Norbert
Lamele, Panele 3D i Oświetlenie
+48 22 290 28 88 wew. 10
n.wisniewski@domlo.pl

4wall

Infolinia
Pon-Pt: 8:00 - 17:00, Sob: 10:00-14:00
+48 22 290 28 88
kontakt@4wall.pl


Inne warianty tego produktu

Reflektor 10237 w kolorze mosiądzu przeznaczony jest do 3-fazowego oświetlenia szynowego. To wykończeniowy element oświetlenia o wyjątkowym, minimalistycznym designie, który sprawdzi się przede wszystkim w stylizacjach nowoczesnych, industrialnych oraz loftowych. Oprawa posiada możliwość dowolnego, niemal nieograniczonego skręcania i obracania, co sprawia, że z łatwością dopasujemy kąt padania światła dokładnie do naszych potrzeb. Wysoka jakość wykonania reflektora umożliwia zastosowanie go w każdym pomieszczeniu. Ta stylowa oprawa świetnie sprawdzi się w połączeniu z innymi elementami oświetlenia szynowego.

Szczegóły produktu

Max moc
10W only LED
Kolor
Mosiądz
Marka
Nowodvorski
IP
IP20
Materiał wiodący
Lity mosiądz
Materiał dodatkowy
Tworzywo sztuczne ABS
Zawiera źródło światła
Nie
Kolor uzupełniający I
Czarny
Metoda montażu
Do systemu CTLS - Commercial Track Light System
Częstotliwość
50/60 Hz
Napięcie
~220-230 V
Typ źródła światła
GU10
Źródła światła
Wymienne
Klasa ochronności
II
Szerokość abażura/klosza/reflektora
5.5 cm
Rodzaj oświetlenia
Natynkowe
Podtynkowe
Liczba faz
3-fazowe
10237

Sufitowe oświetlenie szynowe

3-fazowe

Systemy szynowe oświetleniowe to minimalistyczne oblicze oświetlenia, które sprawdzi się zarówno w obiektach użyteczności publicznej, jak i nieruchomościach prywatnych. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji, lampy szynowe umożliwiają nam umieszczenie źródła światła dokładnie tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne.

Oświetlenie na szynie produkowane w Polsce charakteryzują wykonanie z surowców najwyższej jakości oraz wysoki stopień ochrony (IP20). Ponadto zaskakująca uniwersalność poszczególnych elementów systemu pozwala zastosować go w dowolnym pomieszczeniu i komponować z innymi elementami oświetlenia. 

Lampy należy montować przy użyciu dedykowanych akcesoriów montażowych.

Poszczególne elementy szynowego systemu oświetleniowego oraz materiały montażowe sprzedawane są oddzielnie!

Lampy i reflektory

3-FAZOWE

Oświetlenie szynowe gwarantuje nam dużą dowolność estetyczną w zakresie doboru rodzaju lamp i reflektorów. Dostępność kilku wariantów kolorystycznych i wielu modeli daje nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Znajdź rozwiązanie doskonałe dla Twojego wnętrza!

Elementy oświetlenia szynowego

3-FAZOWE

Aby stworzyć udaną kompozycję świetlną, należy skompletować zestaw poszczególnych elementów oświetlenia szynowego.

Nowoczesne oświetlenie szynowe - niezbędne elementy:

- szynoprzewody
- łączniki (dostępne w różnych kształtach)
- reflektory lub lampy
- zaślepki
- elementy zasilające
- elementy montażowe

Szynoprzewody

Akcesoria do szynoprzewodów

Oświetlenie szynowe

STWÓRZ PEŁNĄ KOMPOZYCJĘ

Załączniki

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania