lamele dąb popielaty
  • lamele dąb popielaty
  • lamelki ścienne
  • lamele ścienne 3d
  • lamele na ścianę aranżacja
  • aranżacje lameli ściennych
  • dekoracyjna ściana w sypialni
  • lamele ścienne
lamele dąb popielaty
lamele dąb popielaty lamelki ścienne lamele ścienne 3d lamele na ścianę aranżacja aranżacje lameli ściennych dekoracyjna ściana w sypialni lamele ścienne
  • Zapytaj o dostępność! +48 22 290 28 88 Zapytaj o dostępność! +48 22 290 28 88
  • Darmowa dostawa tapet od 299zł! Darmowa dostawa tapet od 299zł!

Lamele ścienne LAMEO 004 DĄB POPIELATY


37,00 zł /listwa
Wysyłka 24h!

Produkt dostępny na magazynie

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
12 7% Do 31,08 zł
36 9% Do 119,88 zł
60 12% Do 266,40 zł
Ilość

lub zamów telefonicznie: +48 22 290 28 88

Dostępne warianty:

Nowoczesne i efektowne lamele drewniane w kolorze Dąb popielaty

Wśród interesujących pomysłów na niebanalny wystrój wnętrz doskonale sprawdzają się lamele drewniane na ścianę. Najczęściej służą jako okładzina ścienna na całej długości i wysokości pomieszczeń lub pojedynczych ścian, jednak nie tylko - lamele ścienne pionowe zdobią wnętrza w zaskakująco wielu odmiennych stylistykach. Zawdzięczamy to ich kilku niezwykłym właściwościom. Na przykład mocowaniu na klej montażowy typu Mamut, dzięki czemu mogą zostać położone w kilka kwadransów przez każdą osobę z minimum tzw. zmysłu estetycznego i zdolności manualnych.

Postaw na proste w montażu lamele z MDF i odmień swoje wnętrza

W rękach osób obdarzonych wyobraźnią przestrzenną lamele drewniane zmieniają się w prawdziwy materiał do zadań specjalnych. Można je mocować do ściany w rozmaitych konfiguracjach, czemu pomaga również dziecinnie prosta obróbka i przycinanie. Przy pomocy wkrętów da się je także montować na płycie, tworząc w ten sposób panele do zawieszenia na ścianie. Z lamelami z MDF zagospodarowanie każdego zakątka własnej przestrzeni będzie tyleż łatwe, co pełne inspiracji dla kompleksowego projektu wnętrza. 

Dane produktu

LAMEO_004
Kolor
Dąb popielaty
Szerokość
3 cm
Grubość
4 cm
Długość
275 cm

Postaw na proste w montażu lamele z MDF i odmień swoje wnętrza

W rękach osób obdarzonych wyobraźnią przestrzenną lamele ścienne zmieniają się w prawdziwy materiał do zadań specjalnych. Można je mocować do ściany w rozmaitych konfiguracjach, czemu pomaga również dziecinnie prosta obróbka i przycinanie. Przy pomocy wkrętów da się je także montować na płycie, tworząc w ten sposób panele do zawieszenia na ścianie. Z lamelami z MDF zagospodarowanie każdego zakątka własnej przestrzeni będzie tyleż łatwe, co pełne inspiracji dla kompleksowego projektu wnętrza. Niewykorzystana przestrzeń pod schodami, narożnik z drzwiami balkonowymi, zakątek za drzwiami – wszędzie tam lamele drewniane pionowe i poziome w odcieniu dąb popielaty pomogą w zagospodarowaniu ścian. Nowoczesne, geometryczne, pełne autentycznej przestrzeni kompozycje to zdecydowanie godny polecenia sposób na niepowtarzalny wygląd własnych czterech ścian.

lamele na ścianę dekoracyjne

Praktyczne walory lameli drewnianych na ścianę

Lamele z MDF warto wykorzystać jako stosunkowo niedrogi i pełen możliwości pomysł na design, także realizowany we własnym zakresie. Odkryj lamele w pełnym odcieniu grafitu, który znakomicie prezentuje się zarówno na białym tle świeżo malowanej ściany, jak i na ciemnych podkładach z laminowanych płyt. Profil o przekroju 3x4 cm przy zalecanym odstępie 2,8 cm daje w rezultacie 18 dekoracyjnych listew na metrze bieżącym. Długość powyżej 2,5 m pozwala rozmieścić go także w wyższych pomieszczeniach. Lamele drewniane na sciane znane są również z doskonałych właściwości wytłumiających – w dużych pomieszczeniach likwidują pogłosy i inne niespodzianki akustyczne.

Wybierz funkcjonalne i eleganckie lamele drewniane z MDF na sciane

Odkryj dla siebie lamele z MDF w zawsze modnym odcieniu grafitu. Możesz go dowolnie łączyć z równymi kolorami, a dzięki wyrazistemu profilowi każdej listwy zamiast iluzorycznego efektu 3D uzyskasz prawdziwą trójwymiarową dekorację. Gdy przyjrzysz się wykończeniu każdej lameli, zobaczysz przestrzenną okleinę z imitacją faktury drewna, która bez żadnych łączeń zdobi trzy eksponowane boki prostokąta. Wysoką jakość wykonania i trwałość lamele z MDF łączą z wygodą użytkowania. Wykonane z materiału o podwyższonej gęstości są wyjątkowo trwałe i odporne na uszkodzenie. Okleina lameli w kolorze grafitu nie blaknie i daje się łatwo utrzymywać w czystości.

lamele ścienne dąb

Z lamelami drewnianymi odmienisz swoje wnętrza

Niezależnie od upływu czasu lamele drewniane będą tak samo estetyczne jak w dniu montażu na ścianie. Postaw na innowację i wypróbuj ich wszystkie zalety w salonie, przedpokoju czy sypialni. Na pewno znajdziesz pomysł na urządzenie swojej domowej przestrzeni, wykorzystując inspirujące lamele na ścianę z prawdziwym efektem trójwymiaru. Efekt? Eleganckie pomieszczenia z niebanalnym wystrojem i uwaga znajomych zwrócona na Twoje wnętrza. Z lamelami dekoracyjnym w kolorze grafitowym, ułożonymi w geometryczną mozaikę odnajdziesz w swoich czterech ścianach dużo wigoru i jeszcze więcej świeżych pomysłów.

LAMEO_004