Tapeta dziecięca 100103
tapeta w kolorowe kropki
Dziecięca tapeta w kropki
Tapeta do pokoju dziecięcego Kids@Home 100103
Tapeta dziecięca 100103
tapeta w kolorowe kropki
Dziecięca tapeta w kropki
Tapeta do pokoju dziecięcego Kids@Home 100103
Tapeta dziecięca 100103
Tapeta dziecięca 100103 tapeta w kolorowe kropki Dziecięca tapeta w kropki Tapeta do pokoju dziecięcego Kids@Home 100103

Dziecięca tapeta w kropki 100103

Dziecięca tapeta w kropki 100103 - Ściany pełne dziecięcej wyobraźni

Tapeta 100103 została stworzona z myślą o najmłodszym pokoleniu, i to w taki sposób, że może dopasować się do każdej grupy wiekowej. Zaskakująca gra wzorów pochodzi z naturalnych obserwacji i wykorzystuje to, co dzieci zapamiętuj najbardziej – rytmiczność obrazu. Spotykają się na niej pop art i nieoczywisty wzór o przesunięciu 53 cm
53cm, zaczerpnięty z najbliższego otoczenia i zainteresowań młodego człowieka, ale przetworzony zgodnie z regułami dziecięcej i młodzieńczej wyobraźni.

Rodzaj
  • Tapeta
  • Próbka
Produkt na zamówienie
Wysyłka w 2 - 10 dni! Sprawdź dostępność
119,90 zł

(29,50 zł m2)

Brutto

Dostępne warianty:

Opis

Gładka faktura tapety 100103 pozwoli odbierać ją również dotykiem – wszak trudno młodemu człowiekowi zakazać angażowania wszystkich zmysłów. Na światło reaguje nieznacznym połyskiem, jednak potrafi ono wydobyć z obrazów na ścianie wyrazistą kolorystykę, współtworzącą tematyczny ornament – w sam raz dla kilku- lub nastoletniego temperamentu i młodzieńczej fascynacji światem. Podstawą kolekcji Individual Kids@Home jest wzornictwo inspirowane młodzieńczą wyobraźnią. Bogactwo motywów i niezwykły sposób przedstawienia splotu świata natury i cywilizacji sprawi, że każde dziecko czy nastolatek lub nastolatka odkryje w niej ikonografię na miarę własnych pasji i zainteresowań. Odmienne tonacje kolorystyczne pozwalają również na odszukanie najlepszej formy wyrazu własnej osobowości. Drapacze chmur nocą, powtarzające się sylwetki zwierząt czy rozgwieżdżone niebo to jedynie kilka przykładów oryginalnej ornamentyki kolekcji, którą świetnie można uzupełnić ceglanymi czy komiksowymi płaszczyznami.

Szczegóły produktu

Wzór
Dziecięce
Kropki, gwiazdki, groszki
Kolor
Biały
Czerwony
Fioletowy
Niebieski
Żółty
Materiał
Flizelinowa
Przesunięcie wzoru
53cm
Rozmiar ± 5%
53cm x 10m
Kolekcja
Kids and Home
Kraj pochodzenia
Wielka Brytania
100103

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy
Product added to compare.

Informujemy, że nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).