Fototapeta CRUST - Muance MU11067
  • Zapytaj o dostępność! +48 22 100 40 74 Zapytaj o dostępność! +48 22 100 40 74
  • Darmowa dostawa tapet od 299zł! Darmowa dostawa tapet od 299zł!

Fototapeta CRUST - Muance MU11067


207,00 zł
Dostawa w ciągu 3 - 5 dni
Materiał
RodzaJ
  • Próbka (A4)
  • Fototapeta (m2)
Ilość

lub zamów telefonicznie: +48 22 100 40 74

Dostępne warianty:

Brak

Konkrety na ścianę

Wiele osób zastanawia się, czy fototapeta i biała cegła to atrakcyjne zestawienie w domowych pomieszczeniach. Projekt Crust to salomonowe rozwiązanie, bowiem ceglany mur w bieli to jedna z trzech wersji kolorystycznych wzoru na tym muralu. Charakteryzuje go wysoki stopień realizmu – fragmenty tynku, lekko łuszcząca się faktura i wyraziste spoiny dają w sumie wzór idealny do zastosowania we wnętrzach rustykalnych, śródziemnomorskich bądź industrialnych.

Choć mural z motywem ściany jest dostępny w na kilku podkładach, warto zwrócić uwagę na metalizowane wersje – Metallic Silver i Gold. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu wprowadzą one do wnętrza dodatkowe efekty wizualne. To znakomity wybór, jeśli chodzi o wyraziste tło w dowolnym wnętrzu.

Muance – fototapety z artystyczną duszą

Oferta różnorodnego piękna – tak najkrócej można opisać filozofię marki Muance, która na nowo definiuje sztukę dekorowania ścian i wymyka się standardowym klasyfikacjom. Opis całej kolekcji i każdej fototapety na ścianę zaczyna się od zagadek i gry w skojarzenia. Trudne do zaszufladkowania, wyjątkową urodą zasługują na uznanie koneserów prawdziwej estetyki

Poznaj kolekcję fototapet Muance

Muance-Edition-129.jpg

Niezwykłe wzory, doskonała jakość

Strukturalne motywy i wielkoformatowe detale, kompozycyjnie zamknięte obrazy i otwarte głębie, optyczne iluzje i realistyczne sylwetki – kolekcja Muance zaskakuje kontrastami i paradoksami, często nawet w ramach jednego projektu. Większość z nich można wybrać w kilku wersjach kolorystycznych i wariantach materiału – od gładkiej, mocnej fizeliny, przez winyl i tkaninę po specjalne, metalizowane nadruki.

MU11001_3.jpg

 

Elegancja to jedyne piękno, które nigdy nie zanika

Dopracowane w najmniejszych detalach, wysmakowane projekty łączy jedno: zapadają w pamięć i nikogo nie pozostawiają obojętnym. Anie jednej tapety z trzydziestu sześciu wzorów z kolekcji nie stworzono przy pomocy półśrodków. Żaden z nich nie należy do seryjnego designu podążającego za modą. Bez technologicznych sztuczek, bez seryjnych motywów, inspirują pomysłami godnymi miana prawdziwej sztuki.

 

MU11064