Fototapeta FILGHT EFECT - Muance MU11064
  • Zapytaj o dostępność! +48 22 100 40 74 Zapytaj o dostępność! +48 22 100 40 74
  • Darmowa dostawa tapet od 299zł! Darmowa dostawa tapet od 299zł!

Fototapeta FILGHT EFECT - Muance MU11064


207,00 zł
Dostawa w ciągu 3 - 5 dni
Materiał
RodzaJ
  • Próbka (A4)
  • Fototapeta (m2)
Ilość

lub zamów telefonicznie: +48 22 100 40 74

Dostępne warianty:

Brak

Dokąd lecą żurawie?

Można pomalować ścianę na jeden kolor, może się też na niej pojawić fototapeta jak z bajki i dać jej zupełnie nowe życie. Taka jak na przykład Flight Effect z kolekcji Muance, przedstawiająca żurawie wzbijające się do lotu w sposób charakterystyczny dla Dalekiego Wschodu. Orientalny wzór z rozłożonymi ptasimi skrzydłami i kwitnącym drzewem posiada niezwykłą moc obdarzania energią i witalnością każdego pomieszczenia, w którym się znajdzie. 

Wielkoformatowy mural z efektem wzbijania się ku górze pasuje na dowolną ścianę, także jako fragment kompleksowego wystroju w połączeniu z innymi wzorami z kolekcji. Stonowane barwy i florystyczna ornamentyka zaprezentują się okazale zwłaszcza w wersji Metallic Slilver, choć są dostępne również na wzmocnionej fizelinie i teksturowanym winylu. 

Muance – fototapety z artystyczną duszą

Oferta różnorodnego piękna – tak najkrócej można opisać filozofię marki Muance, która na nowo definiuje sztukę dekorowania ścian i wymyka się standardowym klasyfikacjom. Opis całej kolekcji i każdej fototapety na ścianę zaczyna się od zagadek i gry w skojarzenia. Trudne do zaszufladkowania, wyjątkową urodą zasługują na uznanie koneserów prawdziwej estetyki

Poznaj kolekcję fototapet Muance

Muance-Edition-129.jpg

Niezwykłe wzory, doskonała jakość

Strukturalne motywy i wielkoformatowe detale, kompozycyjnie zamknięte obrazy i otwarte głębie, optyczne iluzje i realistyczne sylwetki – kolekcja Muance zaskakuje kontrastami i paradoksami, często nawet w ramach jednego projektu. Większość z nich można wybrać w kilku wersjach kolorystycznych i wariantach materiału – od gładkiej, mocnej fizeliny, przez winyl i tkaninę po specjalne, metalizowane nadruki.

MU11001_3.jpg

 

Elegancja to jedyne piękno, które nigdy nie zanika

Dopracowane w najmniejszych detalach, wysmakowane projekty łączy jedno: zapadają w pamięć i nikogo nie pozostawiają obojętnym. Anie jednej tapety z trzydziestu sześciu wzorów z kolekcji nie stworzono przy pomocy półśrodków. Żaden z nich nie należy do seryjnego designu podążającego za modą. Bez technologicznych sztuczek, bez seryjnych motywów, inspirują pomysłami godnymi miana prawdziwej sztuki.

 

MU11064