Fototapeta na wymiar - UBUNTU Muance MU11004
  • Zapytaj o dostępność! +48 22 290 28 88 Zapytaj o dostępność! +48 22 290 28 88
  • Darmowa dostawa tapet od 299zł! Darmowa dostawa tapet od 299zł!

Fototapeta na wymiar - UBUNTU Muance MU11004


220,00 zł
Dostawa: za 7-14 dni u Ciebie!

Produkt dostępny w naszym magazynie
Materiał
RodzaJ
  • Próbka (A4)
  • Fototapeta (m2)
Ilość

lub zamów telefonicznie: +48 22 290 28 88

Dostępne warianty:

Brak

UBUNTU. To co najlepsze z Afryki 

W świecie idei to słowo oznacza hojność w dzieleniu się sobą z innymi ludźmi. Teraz cząstka afirmacji życia, pochodzącej prosto z Afryki, może pojawić się jako niebanalny, wiele znaczący wzór na ścianie. Twarz pięknej dziewczyny, okazały kolczyk i motywy łączące naturę Czarnego Lądu z geometryczną strukturą – to wszystko składa się na wyjątkowo oryginalną dekorację w postaci tapety na całą ścianę.

Z Ubuntu każde minimalistycznie wnętrze wypełni się smakiem i zapachem egzotycznej aury. Jeszcze ciekawiej ten portret Afryki zaprezentuje się w dostępnej wersji Metalic Gold. Pełnowymiarowy mural 3D do salonu niczym dzieło sztuki przeniesie osoby przebywające w jego sąsiedztwie w zupełnie inny wymiar – to zdecydowanie dużo więcej niż klasyczna dekoracja pomieszczenia. 

Muance – fototapety z artystyczną duszą

Oferta różnorodnego piękna – tak najkrócej można opisać filozofię marki Muance, która na nowo definiuje sztukę dekorowania ścian i wymyka się standardowym klasyfikacjom. Opis całej kolekcji i każdej fototapety na ścianę zaczyna się od zagadek i gry w skojarzenia. Trudne do zaszufladkowania, wyjątkową urodą zasługują na uznanie koneserów prawdziwej estetyki

Poznaj kolekcję fototapet Muance

Muance-Edition-129.jpg

Niezwykłe wzory, doskonała jakość

Strukturalne motywy i wielkoformatowe detale, kompozycyjnie zamknięte obrazy i otwarte głębie, optyczne iluzje i realistyczne sylwetki – kolekcja Muance zaskakuje kontrastami i paradoksami, często nawet w ramach jednego projektu. Większość z nich można wybrać w kilku wersjach kolorystycznych i wariantach materiału – od gładkiej, mocnej fizeliny, przez winyl i tkaninę po specjalne, metalizowane nadruki.

MU11001_3.jpg

 

Elegancja to jedyne piękno, które nigdy nie zanika

Dopracowane w najmniejszych detalach, wysmakowane projekty łączy jedno: zapadają w pamięć i nikogo nie pozostawiają obojętnym. Anie jednej tapety z trzydziestu sześciu wzorów z kolekcji nie stworzono przy pomocy półśrodków. Żaden z nich nie należy do seryjnego designu podążającego za modą. Bez technologicznych sztuczek, bez seryjnych motywów, inspirują pomysłami godnymi miana prawdziwej sztuki.

 

MU11004