Teraz czytasz
Tapetowe trendy 2019 roku!

Nadszedł czas aby przyjrzeć się najnowszym trendom w tapetach ściennych w nadchodzącym 2019 roku. Niezależnie od tego czy preferujesz ciemne, odważne wzory tapet, czy chcesz nadać odrobinę blasku i światła w swoim wnętrzu – przygotowaliśmy 4 wspaniałe propozycje, które w 2019 roku będą niezwykle modne!

Tapety geometryczne

W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się tapetygeometryczne, a w 2019 roku będą królować w naszych sypialniach, salonach i pokojach dziennych! Błyszczące, przecinające się proste linie, wzory w romby, trójkąty czy heksagony, struktura gęstej kraty to trendy, które będą przeważały w większości nowoczesnych wnętrz – dodają wiele elegancji, klasy oraz przestrzennego wyglądu niemal każdym pomieszczeniu.

Tapety geometryczne aranżacje

Tapety w stylu skandynawskim
Styl skandynawski zadomowił się w naszych domach i mieszkaniach od kilku lat, jednak dopiero w ostatnich 2 latach stał się naprawdę popularny i doceniany. Styl ten zachwyca swoją prostotą oraz funkcjonalnością. W 2019 roku nadal we wnętrzach dominować będą kodcienie szarości, beżu, bieli i pudrowego różu. Zapoznaj się z naszą propozycją tapet skandynawskich, którą znajdziesz tutaj!

Tapety skandynawskie aranżacje

Tapety w klasyczne pasy

Wszechstronne, uniwersalne i zawsze modne! Takie motto powinno wisieć nad każdą półką na której leżą katalogi z tapetami w pasy. Klasyka nie umiera nigdy. Również w 2019 wzory tapet w najróżniejsze pasy będą nadal modne – warto jednak trzymać się kilku schematów. Im większa ściana, którą chcemy wytapetować tym pasy powinny być szersze. Czy będą to klasyczne czarno – białe pasy czy coś bardziej ekstrawaganckiego jak granat, złoto, turkus czy pudrowy róż, nie mamy się czego bać. Pasy były i nadal są bardzo modne!

Zobacz również

Tapety w pasy aranżacje

Klasyczne wnętrze? Postaw na tapety glamour!
2019 rok przyniósł wiele nowości jeżeli chodzi o dekorację wnętrz jednak nie mogło zabraknąć tutaj tapet glamour, które w tym roku będą niezwykle modne w odważnych odcieniach takich jak czerń, bordo, mocny brąz oraz wszelkie powiązania ze złotem. Królować będą zdecydowanie tapety z dużym ornamentem, który z pewnością doda stylu i elegancji w twoim salonie, sypialni czy pokoju dziennym. Obejrzyj kilka poniższych aranżacji, które przygotowaliśmy!

COPYRIGHT 2020 4wall.pl ALL RIGHTS RESERVED.

Do góry