Tapety w pasy - aranżacje! Zobacz nasze pomysły na wykorzystanie pasiastych tapet!

Tapety w pasy - aranżacje! Zobacz nasze pomysły na wykorzystanie pasiastych tapet!

Jeżeli panujesz remont lub zmianę wyglądu twojego domu i rozważasz pasiasty wygląd twojego salonu, sypialni, kuchni czy pokoju dla twojego dziecka to ta galeria jest właśnie dla Ciebie. Wbrew pozorom wybór odpowiednich pasów nie jest taki prosty. Mamy przecież do dyspozycji paski pionowe i poziome, szerokie i wąskie. Jedno, dwu, a nawet kilku kolorowe! Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy.

Aranżacja tapeta w wąskie pasy G67539

TAPETA W WĄSKIE PASY G67539

Aranżacje tapeta do sypialni

TAPETA W RÓŻOWE PASY G67597

Tapeta w poziome pasy G67591

TAPETA W POZIOME PASY G67591

Tapeta w pionowe pasy G67550

TAPETA W PIONOWE PASY G67550

Pasiasta tapeta – ponadczasowy styl!

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak dekoracja ścienna może odmienić wygląd całego pomieszczenia. Tapeta w pasy ułożona pionowo optycznie podwyższy nam pomieszczenie, dzięki czemu jest idealna do dekoracji małych pomieszczeń takich jak kuchnia, sypialnia czy łazienka. Pasy poziome świetnie sprawdzą się w przedpokoju lub korytarzu, aby wydłużyć ściany i dodać wiele elegancji i ekscytującego wyglądu – no bo kto kładzie tapety poziomo? Zdarza się to coraz częściej! To świetny sposób zaskoczyć twoich gości i nadać niebanalny i indywidualny charakter w pomieszczeniu.

Aranżacja tapeta do salonu SD25661

TAPETA W PASY SD25661

Tapeta w pasy

TAPETA W PASY G67597

Pasiaste tapety są ponadczasowe – wyglądają świetnie przez długie, długie, długie lata. Bardzo rzadko zdarza się, że wychodzą z mody, dlatego są tak bardzo popularne wśród klientów 4wall.pl

Zobacz naszą szeroką gamę tapet w pasy i wybierz najodpowiedniejsze dla siebie! Dużym ułatwieniem będzie użycie filtru kolorów – jeżeli interesują cię paski w kolorze – czarno-szarym, zaznacz te odcienie w filtrze i wybierz odpowiednią dla siebie szerokość i ciesz się wspaniałą dekoracją w swoim domu!