Fototapeta styl industrialny
Fototapeta JIXI HAZE - Muance MU11025
Fototapeta w pionowe linie
Fototapeta iluzja linii i świateł
Geometryczna fototapeta w pasy
Fototapeta styl industrialny
Fototapeta w pionowe linie
Fototapeta iluzja linii i świateł
Geometryczna fototapeta w pasy
Fototapeta styl industrialny
Fototapeta styl industrialny Fototapeta w pionowe linie Fototapeta iluzja linii i świateł Geometryczna fototapeta w pasy

Fototapeta JIXI HAZE - Muance MU11025

Iluzja linii i świateł 

Czy fototapety są jeszcze modne? Wystarczy spojrzeć na niesamowity efekt, jaki osiąga się z wzorem Jixi Haze na ścianie w pomieszczeniach utrzymanych w stylu industrialnym czy modernistycznym. Pionowe linie różnej szerokości oglądane w oddaleniu przypominają efekt zorzy lub częstotliwość dźwięków – wybór należy do zdeklarowanych wzrokowców i słuchowców. 

Szczególny efekt można osiągnąć, dodając do graficznej perfekcji opalizującą wersję Metallic Silver. To bezkompromisowy wybór dla zadeklarowanych zwolenników minimalizmu. Geometryczna fototapeta w pasy wprowadzi ożywienie do zarówno do reprezentacyjnej siedziby firmy, jak i niestandardowego domu w konwencji hi-tech. Nowoczesna mgła nadciąga z wraz z innowacją w świecie fototapet.

Materiał
  • Flizelina mat (155gr/m2)
  • Winyl tekstura płótno (350gr/m2)
  • Tekstyl (250gr/m2)
  • Metallic Silver (260gr/m2)
Rodzaj
  • Próbka (A4)
  • Fototapeta (m2)
Produkt dostępny
Dostawa w ciągu 3 - 5 dni
263,99 zł
Brutto

Opis

Muance – fototapety z artystyczną duszą

Oferta różnorodnego piękna – tak najkrócej można opisać filozofię marki Muance, która na nowo definiuje sztukę dekorowania ścian i wymyka się standardowym klasyfikacjom. Opis całej kolekcji i każdej fototapety na ścianę zaczyna się od zagadek i gry w skojarzenia. Trudne do zaszufladkowania, wyjątkową urodą zasługują na uznanie koneserów prawdziwej estetyki

Poznaj kolekcję fototapet Muance

Muance-Edition-129.jpg

Niezwykłe wzory, doskonała jakość

Strukturalne motywy i wielkoformatowe detale, kompozycyjnie zamknięte obrazy i otwarte głębie, optyczne iluzje i realistyczne sylwetki – kolekcja Muance zaskakuje kontrastami i paradoksami, często nawet w ramach jednego projektu. Większość z nich można wybrać w kilku wersjach kolorystycznych i wariantach materiału – od gładkiej, mocnej fizeliny, przez winyl i tkaninę po specjalne, metalizowane nadruki.

MU11001_3.jpg

 

Elegancja to jedyne piękno, które nigdy nie zanika

Dopracowane w najmniejszych detalach, wysmakowane projekty łączy jedno: zapadają w pamięć i nikogo nie pozostawiają obojętnym. Anie jednej tapety z trzydziestu sześciu wzorów z kolekcji nie stworzono przy pomocy półśrodków. Żaden z nich nie należy do seryjnego designu podążającego za modą. Bez technologicznych sztuczek, bez seryjnych motywów, inspirują pomysłami godnymi miana prawdziwej sztuki.

 

Szczegóły produktu

Materiał
Flizelina mat, Winyl teksturowany, Tekstylny
Przesunięcie wzoru
0cm
Rozmiar ± 5%
Produkt na dowolny wymiar
Kolekcja
Violet collection
Wysokość
na wymiar (max. 270cm)
Szerokość
na wymiar (max. 500cm)
Marka
Muance
Reakcja na ogień
Klasa niepalności BS1-d0
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
MU11025
8730500171482

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy
Product added to compare.