Lamele betonowe

Lamel betonowy jest jednym z najczęściej stosowanych dekorów we wnętrzach mieszkalnych, ale również w biurach czy obiektach użyteczności publicznej. Na korzyść tego rozwiązania przemawia przede wszystkim stylowy wygląd, który sprawdzi się w każdej przestrzeni. Lamele betonowe mogą stanowić główny element dekoracyjny, ale być też bazą dla innych ozdób. Odpowiednio dobrane sprawią, że wnętrze nabierze charakteru i będzie w stanie zachwycić każdego z gości i to niezależnie od gustu.

lamele beton 011 lamele beton 011 2
  • -2,00 zł
Dostępny na magazynie
Lamele standard [30x40]

Lamele ścienne LAMEO 011 BETON

Lameo
LAMEO_011
35,00 zł 37,00 zł
Lamele beton to kwintesencja oryginalnego wzornictwa obok którego nie sposób przejść obojętnie. Z łatwością wprowadzisz je do loftów, ale z ich pomocą przeprowadzisz spektakularną metamorfozę wnętrza skandynawskiego czy glamour. Wyjątkowa faktura betonu tworzy zgrany duet zarówno z jasnymi podkładami, jak i ciemnymi powierzchniami, dzięki czemu...
Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Lamele betonowe - do jakich wnętrz?

Lamel betonowy to niezwykle oryginalny, ponadczasowy i nowoczesny dodatek aranżacyjny, który jest w stanie odmienić daną przestrzeń. Niewielkim kosztem i nakładem pracy możemy osiągnąć rewelacyjny efekt i sprawić, że nasza nieruchomość zyska nowe życie. Lamele imitujące beton pasują przede wszystkim do wnętrz urządzonych w surowym i minimalistycznym stylu loftowym oraz industrialnym, gdzie królują naturalne materiały takie jak metal, drewno czy kamień. Nie ma też przeszkód, aby wykorzystać lamele betonowe w przypadku wnętrz zaprojektowanych w nieco innej estetyce. Mowa tutaj w szczególności o stylu minimalistycznym, nowoczesnym czy wreszcie glamour.

Betonowe lamele na ścianę i sufity

Lamele imitujące beton są na tyle uniwersalne, że można umieścić je w każdym pomieszczeniu mieszkalnym, a nawet przestrzeni biurowej i nie tylko. Ciekawie zaprezentują się między innymi na jednej ze ścian w salonie, na przykład tej, na której wisi telewizor lub umieszczony jest kominek. Pozornie surowy beton może wprowadzić też niepowtarzalny klimat do naszej sypialni, szczególnie jeśli lamele zamontujemy w pobliżu łóżka, a nawet jako przedłużenie lub alternatywę dla jego zagłówka. Lamele betonowe wprowadzą wówczas spokój, a dzięki jasnej barwie pasują zarówno do ciemnych powierzchni, jak i elementów dębowych. Lamele można umieścić na ścianie, suficie albo stworzyć z nich ściankę, którą wykorzysta się w celu wydzielenia danej przestrzeni lub oddzielenia od siebie dwóch pomieszczeń. W przedpokoju mogą służyć jako oparcie przy siedzisku, między lamelami można umieścić też wieszaki. Jak więc widzimy, lamele betonowe to nie tylko interesująca opcja designerska, ale także bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie.

Lamel betonowy - nowoczesne i ponadczasowe wzornictwo

Lamele betonowe można zamontować zarówno w poziomie, pionie lub stworzyć z nich ściankę ażurową lub przepierzenie, które wykorzystamy jako balustradę wzdłuż schodów. Dzięki prostemu i dokładnemu wzornictwu oferowane przez nas lamele dekoracyjne idealnie odwzorowują wygląd i strukturę naturalnego betonu. Lamele dostępne są w standardowych rozmiarach 3 cm szerokości, 4 cm głębokości oraz 275 cm długości, z możliwością prostego docięcia we własnym zakresie. Lamele betonowe są laminowane z trzech stron, a czwarta jest przeznaczona do montażu, który warto wykonać zgodnie z dołączoną instrukcją.

Produkt dodany do listy
Produkt dodany do porównania